Bulka stydký pysk

Anonymní
4.6.20 00:27

Bulka stydký pysk

Zdravím, kousek od klitorisu na velkém stydkém pysku se mi udělala bulka. Při chůzi ani sezení není cítit bolest, jen přímo při dotyku. Zatím je tam druhý den, o něco se zvětšila. Pokusila jsem se jí ohmatat, zdá se mi, že je pouze pod kůží a ne přímo přichycená dole. Na pohmat je tvrdá. Velká je asi jako bříško ukazováčku. Může se jednat pouze o nějaký „beďar“ a nebo mám začít vyšilovat? :D Dívala jsem se různě na internet, že tukové bulky se řeší chirurgicky. Bohužel za týden maturuji a mám pak následně několik přijímaček, tak si nemůžu dovolit někde ležet nebo se stresovat vyšetřením. Díky za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22500
4.6.20 00:30

Nemůže se jednat o zánět Bartoliho žlázy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.20 00:34

@Janli
Domnívala jsem se, že ta se nachází u vstupu do pochvy, ne? Tohle je u klitorisu, v podstatě na úrovni močové trubice :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Diagnozaotec
4.6.20 00:52

Vysiloval bych, kdyby to bylo po nechranem styku…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.20 00:55

@Diagnozaotec Nechráněný styk mívám, ale s tím stejným přítelem už tři roky. :nevim: Co jste tím myslel, že by to mohlo být?

• Citovat
  • Nahlásit
Diagnozaotec
4.6.20 00:56
@Anonymní píše:
@Diagnozaotec Nechráněný styk mívám, ale s tím stejným přítelem už tři roky. :nevim: Co jste tím myslel, že by to mohlo být?

Syfilis

• Citovat
  • Nahlásit
62
4.6.20 04:40

Zarostlý chlup, cysta, je spousta možností a nemusí jít hned o nic vážného, každopádně sami nic nezjistíme, nezanedbej to a ulev si návštěvou gynekologa. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.20 07:19

Většinou se to samo vstřebá. Soustřeď se na maturitu, a když do té doby nezmizí zajdi na gyndu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.20 07:58

Taky se mi to stává, většinou se mi zanítí nějaký chloupek, po holení, nebo když si vezmu úzký džíny nebo nevhodný (umělý) kalhotky.
Je to jako klasickej beďar, bolí to jak kráááá… a buď to praskne nebo se to vstřebá. Nestresovala bych.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat