Je to opar - nevěra?

Anonymní
2.6.20 18:51

Je to opar - nevěra?

Když mě před pár lety podvedl bývalý přítel, dostala jsem genitální opar. Vyléčila jsem ho a od té doby je klid. Je to již několik let. Teď mám nějaký čas nového přítele a poslední dobou jsem si všimla, že je jiný. Když jsem se ho ptala, co mu je, tak samozřejmě řekl, že nic. Dnes ráno jsem se ale probudila s takovým divným štípáním až pálením tam dole. Nejdřív jsem si myslela, že jsem se já (nebo přítel) škrábla, ale když jsem se podívala zrcátkem, objevila jsem tam dva menší červené „puntíky“ a mně došlo, že vlastně stejně bolel tenkrát ten opar. Jenže ho mám na hrázi a ne na vagíně, tak si zas na jednu stranu říkám, že kdyby mě podvedl, tak ho mám spíš v okolí pysků jako minule, ne? Popřípadě, jak ho „usvědčit“, že to je fakt z nevěry?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6533
2.6.20 18:55

Opar se nevyléčí. Jakmile ho jednou chytneš tak ho máš pořád. Jenom se prostě objevuje a mizí ale je v tobě navždy. Naopak můžeš ty nakazit jeho. Opar je opar, může se objevit kdekoliv na těle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
2.6.20 18:56

To buď pořád ten první virus. Oparu už se nezbavíš, bydlí v tobě a může vylézt při oslabení. Přítel za to s největší pravděpodobností nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59208
2.6.20 18:57
@Anonymní píše:
Když mě před pár lety podvedl bývalý přítel, dostala jsem genitální opar. Vyléčila jsem ho a od té doby je klid. Je to již několik let. Teď mám nějaký čas nového přítele a poslední dobou jsem si všimla, že je jiný. Když jsem se ho ptala, co mu je, tak samozřejmě řekl, že nic. Dnes ráno jsem se ale probudila s takovým divným štípáním až pálením tam dole. Nejdřív jsem si myslela, že jsem se já (nebo přítel) škrábla, ale když jsem se podívala zrcátkem, objevila jsem tam dva menší červené „puntíky“ a mně došlo, že vlastně stejně bolel tenkrát ten opar. Jenže ho mám na hrázi a ne na vagíně, tak si zas na jednu stranu říkám, že kdyby mě podvedl, tak ho mám spíš v okolí pysků jako minule, ne? Popřípadě, jak ho „usvědčit“, že to je fakt z nevěry?

Měla bys vědět, že opar chytís jednou a máš ho natrvalo.. Stačí být oslabená a je to.. S nevěrou to souviset vůbec nemusí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
2.6.20 18:58

Opar číhá v těle a jakmile jsi oslabená, stres, cokoliv, tak se objeví…může se ti objevit kdekoliv…ale mohl ho chytit on od tebe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
329
2.6.20 18:58

Přesně jak holky píšou. Je to virové, vrací se to třeba při oslabené imunitě nebo.. Někdy prostě ani nevíme proč :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 18:59

Já právě oslabenou imunitu vůbec nemám, nejsem ani ve stresu. Byly situace, kdy jsem byla fakt psychicky v zadku, stejně tak jsem to měla se zdravím a nic a najednou tohle… proto mě to zarazilo :?

• Nahlásit
  • Citovat
366
2.6.20 19:01

Jestli to náhodou příťa nechyt od tebe, neví co si myslet, stejně jako ty a proto je jiný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
2.6.20 19:02
@Anonymní píše:
Já právě oslabenou imunitu vůbec nemám, nejsem ani ve stresu. Byly situace, kdy jsem byla fakt psychicky v zadku, stejně tak jsem to měla se zdravím a nic a najednou tohle… proto mě to zarazilo :?

No to si můžeš myslet, ale jestli ti vyskočil, tak jsi. A patrně přemýšlí tvůj přítel, kde k tomu přišel…tak by ses ho asi měla zeptat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 19:03

Příteli nic není. To on by řekl hned, že tam něco má, v tomhle je hodně otevřený. A navíc jsme spolu spali ještě včera a ničeho jsem si nevšimla.

• Nahlásit
  • Citovat
253
2.6.20 19:03
@Anonymní píše:

Chápu, že máš špatnou zkušenost, ale současný partner zato nemůže. Chceš ho usvědčit, abys měla pravdu? Opar už ti zůstane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 19:05

Kdyby se poslední týdny nechoval divně, tak bych ani neuvažovala nad tím, že bych ho měla od něj, ale takhle mi to do sebe „zapadá“… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
329
2.6.20 19:14

No tak pokud máš podezření na nevěru a není to jen v oparu, tak si s ním promluv, ne? Třeba má jen nějaké problémy, něco řeší..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
388
2.6.20 19:46

Řešíš opar nebo nevěru? Jak psaly holky přede mnou - opar je virová záležitost a máš ho v sobě, někomu se vrací častěji a někomu méně. Mně se dělá při stresu, oslabené imunitě, ale třeba i z delšího pobytu na slunci. Ty spouštěče jsou různé a sama bys musela vychytat, čím to je. Opar se mi ale udělá i když se po někom napiju ze skleničky nebo lahve, tak bych tvoji teorii úplně nevyvracela, ale zase nebuď paranoidní. Osobně bych to přítelovi řekla a a zeptala se to už jen ze zdravotního hlediska (tvoje, jeho, pripadne milenky), teď spolu stejně spát nemůžete. Preju at je to fakt „jen“ opar :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama