Neustálé gynekologické záněty

Anonymní
3.6.20 11:42

Neustálé gynekologické záněty

Ahoj holky, moc Vás prosím, jestli nemáte někdo podobnou zkušenost. Už přes tři roky trpím pořád na gynekologické záněty. Začalo to v podstatě pár měsíců po zahájení sexuálního života. To mi vyšel ve stěru pozitivní streptokok agalactie, byla jsem přeléčená a byl pár měsíců klid, pak začalo období mykoz, které jsem měla vlastně každý měsíc, když jsem měla 14 dní klid, byl to zázrak. Nebudu jsem vypisovat, které všechny globule, mastičky a čípky jsem měla od doktorky nebo volně prodejné z lékárny, doktorka dělala i stěr na mykoplazmata, ureoplasmu, chlamydie, ten byl negativní, ve stěru opět pouze kvasinky. a takhle furt dokola. Loni v létě jsem byla 14 dní u moře a byl najednou klid, najednou to všechno přešlo a já yla šťastná, že jsem zas normálně zdravá. Asi za 2 měsíce jsem opět cítila, že to začína štípat a pálit, opět návštěva doktorky a ze stěru najednou pozitivní mykoplzmata, ureoplasma, gardanela…Brala jsem dvoje atb, potíže mám pořád stejné, ale v kontrolních stěrech už jsou mykoplazmata i ureoplasma negativní, pozitivní pouze streptokok…tomu nerozumím, protože mám pořád stejné potíže, začínám z toho mít spíš pocit, že ty mykoplazmata jsou tam stále, jen prostě tentokrát se ze stěru neprokázala…Nemusím Vám psát, co je to za šílený opruz a že už opravdu nevím, jak dál. Jen doplním, že jsem nyní 3 měsíce bez partnera, takže jsem doufala, že když se nemám v podstatě kde opětovně nakazit potíže ustanou…bohužel, už jsem zkusila vše od ldoktorky, různá probiotika na závadění, výplachy, celkově posílit imunitu, bylinkové kapky na ženské problémy, Wobenzym, Lichořeřišnici, prostě všechno…K tomu mám ted i pálení v krku, kterého se nemůžu několik měsíců zbavit, myslím, že to má souvislost, proto mi doktorka dělala už i stěr na kapavku z krku, vše negativní…podle ní pálení v krku mykoplazmata dělat nemohou, ale nemám proto jiné vysvětlení…ted přemýšlím o koloidním stříbře, ale už jsem opravdu zoufala, nenajde se zde někdo, komu na tyhle gynekologické problémy něco opravdu zabralo? Moc díky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27544
3.6.20 12:15

Není to špatným výběrem partnera?

Tohle cos popsala, se chytá opravdu od chlapů, asi bych na Tvém místě provozovala sex jen s prezervativem…

A vyš. partnera…

@Anonymní píše:
Ahoj holky, moc Vás prosím, jestli nemáte někdo podobnou zkušenost. Už přes tři roky trpím pořád na gynekologické záněty. Začalo to v podstatě pár měsíců po zahájení sexuálního života. To mi vyšel ve stěru pozitivní streptokok agalactie, byla jsem přeléčená a byl pár měsíců klid, pak začalo období mykoz, které jsem měla vlastně každý měsíc, když jsem měla 14 dní klid, byl to zázrak. Nebudu jsem vypisovat, které všechny globule, mastičky a čípky jsem měla od doktorky nebo volně prodejné z lékárny, doktorka dělala i stěr na mykoplazmata, ureoplasmu, chlamydie, ten byl negativní, ve stěru opět pouze kvasinky. a takhle furt dokola. Loni v létě jsem byla 14 dní u moře a byl najednou klid, najednou to všechno přešlo a já yla šťastná, že jsem zas normálně zdravá. Asi za 2 měsíce jsem opět cítila, že to začína štípat a pálit, opět návštěva doktorky a ze stěru najednou pozitivní mykoplzmata, ureoplasma, gardanela…Brala jsem dvoje atb, potíže mám pořád stejné, ale v kontrolních stěrech už jsou mykoplazmata i ureoplasma negativní, pozitivní pouze streptokok…tomu nerozumím, protože mám pořád stejné potíže, začínám z toho mít spíš pocit, že ty mykoplazmata jsou tam stále, jen prostě tentokrát se ze stěru neprokázala…Nemusím Vám psát, co je to za šílený opruz a že už opravdu nevím, jak dál. Jen doplním, že jsem nyní 3 měsíce bez partnera, takže jsem doufala, že když se nemám v podstatě kde opětovně nakazit potíže ustanou…bohužel, už jsem zkusila vše od ldoktorky, různá probiotika na závadění, výplachy, celkově posílit imunitu, bylinkové kapky na ženské problémy, Wobenzym, Lichořeřišnici, prostě všechno…K tomu mám ted i pálení v krku, kterého se nemůžu několik měsíců zbavit, myslím, že to má souvislost, proto mi doktorka dělala už i stěr na kapavku z krku, vše negativní…podle ní pálení v krku mykoplazmata dělat nemohou, ale nemám proto jiné vysvětlení…ted přemýšlím o koloidním stříbře, ale už jsem opravdu zoufala, nenajde se zde někdo, komu na tyhle gynekologické problémy něco opravdu zabralo? Moc díky :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
492
3.6.20 12:48

Bereš antikoncepci? Pokud ano, může to být i z toho. Celý život trpím na záněty, když jsem cca v 26letech přestala brát antikoncepci, tak najednou jsem měla jako zázrakem klid. Klid vydržel do loňska, kdy mi doktorka napsala antikoncepci, protože mám rozhodné hormony a problémy s menstruací. Prášky beru od loňského listopadu a už jsem měla zánět asi pětkrát. Jo a hodně mi pomohla Cicatridina čípky. A v těhotenství mi byly doporučeny boraxove čípky z lekarny jako prevence, ty jsou také super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6728
3.6.20 13:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky, moc Vás prosím, jestli nemáte někdo podobnou zkušenost. Už přes tři roky trpím pořád na gynekologické záněty. Začalo to v podstatě pár měsíců po zahájení sexuálního života. To mi vyšel ve stěru pozitivní streptokok agalactie, byla jsem přeléčená a byl pár měsíců klid, pak začalo období mykoz, které jsem měla vlastně každý měsíc, když jsem měla 14 dní klid, byl to zázrak. Nebudu jsem vypisovat, které všechny globule, mastičky a čípky jsem měla od doktorky nebo volně prodejné z lékárny, doktorka dělala i stěr na mykoplazmata, ureoplasmu, chlamydie, ten byl negativní, ve stěru opět pouze kvasinky. a takhle furt dokola. Loni v létě jsem byla 14 dní u moře a byl najednou klid, najednou to všechno přešlo a já yla šťastná, že jsem zas normálně zdravá. Asi za 2 měsíce jsem opět cítila, že to začína štípat a pálit, opět návštěva doktorky a ze stěru najednou pozitivní mykoplzmata, ureoplasma, gardanela…Brala jsem dvoje atb, potíže mám pořád stejné, ale v kontrolních stěrech už jsou mykoplazmata i ureoplasma negativní, pozitivní pouze streptokok…tomu nerozumím, protože mám pořád stejné potíže, začínám z toho mít spíš pocit, že ty mykoplazmata jsou tam stále, jen prostě tentokrát se ze stěru neprokázala…Nemusím Vám psát, co je to za šílený opruz a že už opravdu nevím, jak dál. Jen doplním, že jsem nyní 3 měsíce bez partnera, takže jsem doufala, že když se nemám v podstatě kde opětovně nakazit potíže ustanou…bohužel, už jsem zkusila vše od ldoktorky, různá probiotika na závadění, výplachy, celkově posílit imunitu, bylinkové kapky na ženské problémy, Wobenzym, Lichořeřišnici, prostě všechno…K tomu mám ted i pálení v krku, kterého se nemůžu několik měsíců zbavit, myslím, že to má souvislost, proto mi doktorka dělala už i stěr na kapavku z krku, vše negativní…podle ní pálení v krku mykoplazmata dělat nemohou, ale nemám proto jiné vysvětlení…ted přemýšlím o koloidním stříbře, ale už jsem opravdu zoufala, nenajde se zde někdo, komu na tyhle gynekologické problémy něco opravdu zabralo? Moc díky :srdce:

Měla jsem to samé, záněty nonstop.Dr si už nevěděla rady. Porodila jsem a se záněty byl konec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama