Reklama

Bulka v pochvě, co to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 05:14
Bulka v pochve

Ahoj, potrebuju pomoc prosím.
Dneska jsem si nahmatala v pochve nejakou velkou bulku, která jakoby pokračuje dál nahoru, takže řekněme, že to je takový ovál. Je na levé v straně vzdadu a nahmatu ji po dvou centimetrech pri vstupu. Je mi 15 a u gynekologa jsem ještě nebyla :( Nevíte, co to může být?

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8610 příspěvků 33 inzerátů 11.09.18 05:16

Delozni cipek?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 05:23
@Verun83 píše:
Delozni cipek?

No… pak ještě můžu pokračovat, je to prostě na straně a děložní čipek je tak blízko? :think:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 11.09.18 05:27
@Anonymní píše:
No… pak ještě můžu pokračovat, je to prostě na straně a děložní čipek je tak blízko? :think:

Tvar děložního čípku se v průběhu cyklu mění. Je normální, že ho někdy nahmatáš blízko a jindy třeba vůbec. Ale je ti 15, stejně by ses měla na preventivní prohlídku objednat.

Janli
Kelišová 5399 příspěvků 9 inzerátů 11.09.18 07:05

Pokud je to na straně, tak to asi nebude děložní čípek. Děložní čípek je útvar, který zakončuje pochvu, má tvar obrácené misky a oprostřed prohlubeň. @Verun83 @Čičorečka nechápu, proč to zlehčujete? Mám taky v pochvě bulku, lokalizovanou asi v tom místě jako ty. V každém případě je třeba, aby tě vyšetřil lékař, stejně máš v patnácti nejvyšší čas. U mě se jedná o cystu.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 11.09.18 08:50

@Janli z čeho jsi usoudila, že to zlehčujeme? U mě se prostě jedná o čípek. Tak, jak ten útvar popsala zakladatelka. Žádnou obrácenou misku tam nemám. A sama jsem psala, ať se na preventivní prohlídku objedná. Tady když má někdo jiný názor nebo zkušenost než druhý, hned se jedná o útok nebo zlehčování :roll:

Verun83
Echt Kelišová 8610 příspěvků 33 inzerátů 11.09.18 18:24
@Janli píše:
Pokud je to na straně, tak to asi nebude děložní čípek. Děložní čípek je útvar, který zakončuje pochvu, má tvar obrácené misky a oprostřed prohlubeň. @Verun83 @Čičorečka nechápu, proč to zlehčujete? Mám taky v pochvě bulku, lokalizovanou asi v tom místě jako ty. V každém případě je třeba, aby tě vyšetřil lékař, stejně máš v patnácti nejvyšší čas. U mě se jedná o cystu.

Ja nic nezlehcuju. Ses trochu hystericka ne?? :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama