Nadměrný výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 16:56
Nadměrný výtok

Ahoj holky, už asi týden mě trápí nadměrný výtok :oops: Vůbec netuším, čím by to mohlo být způsobené. Barva ani zápach neodpovídají žádné infekci nebo tak něco. Jen to množství je mi podezřelé. Kolikrát si i musím během dne vyměnit kalhotky, nebo použít intimku :nevim: Nemáte někdo zkušenosti? Nemůže se jednat o příznak těhotenství? (Toho se teď asi bojím nejvíc) Také jsem právě kolem dne ovulace, může to s tím souviset? Moc děkuji

Reakce:
Taka
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 10.09.18 17:21

Ano, s ovulací to souviset může. Tělo vytváří vhodné prostředí pro spermie, aby „se jim lépe plavalo“. Pokud to s ovulací nezmizí, zašla bych na gynekologii, infekce nemusí zapáchat nebo svědit.

Edit: jinak teda i to těhotenství to být může. Udělej test a máš jasno, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 21:10
Nadměrný výtok

Ahoj, bude mi teprve 17 a nějak cca od 12 let trpím výtoky. Výtok má bílou někdy i světle žlutou barvu, občas zapáchá. Výtok mám opravdu každý den a nevím co s tím. Na gyndě si můj doktor ničeho nevšiml a prý jsem v pořádku, tak nevím. Nemohl by mi někdo poradit co s tím? Děkuju:)

Winnielka
Povídálka 13 příspěvků 13.11.18 15:39
@Anonymní píše:
Ahoj, bude mi teprve 17 a nějak cca od 12 let trpím výtoky. Výtok má bílou někdy i světle žlutou barvu, občas zapáchá. Výtok mám opravdu každý den a nevím co s tím. Na gyndě si můj doktor ničeho nevšiml a prý jsem v pořádku, tak nevím. Nemohl by mi někdo poradit co s tím? Děkuju:)

Ahoj, můžeš mi prosím napsat soukromou zprávu? Máme podobný problém.

Veronika2395
Nováček 9 příspěvků 13.11.18 22:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už asi týden mě trápí nadměrný výtok :oops: Vůbec netuším, čím by to mohlo být způsobené. Barva ani zápach neodpovídají žádné infekci nebo tak něco. Jen to množství je mi podezřelé. Kolikrát si i musím během dne vyměnit kalhotky, nebo použít intimku :nevim: Nemáte někdo zkušenosti? Nemůže se jednat o příznak těhotenství? (Toho se teď asi bojím nejvíc) Také jsem právě kolem dne ovulace, může to s tím souviset? Moc děkuji

Určitě bude nejlepší,když si skočíš k doktorovi. Já kdysi takový problém měla, nějak jsem to ale neřešila, protože na výtoky trpím normálně, i když ne na tak silné. No a při roční gynekologické prohlídce jsem to sdělila doktorovi a ten mi udělal vnitřní ultrazvuk a oznámil mi, že mi praskla cysta, proto jsem měla tak silný výtok.
Ale stopro si k tomu doktorovi skoč, může to být banalita ale taky ne.

Veronika2395
Nováček 9 příspěvků 13.11.18 22:22
@Anonymní píše:

Já na výtoky trpím taky od nějakých 12-ti let (teď mi bude 24), byla jsem s tím tenkrát na gyndě, protože u nás v rodině s tím žádná ženská nikdy problémy neměla. No na gyndě mi doktorka řekla, že to je normální, že to některé dívky a ženy tak prostě mají, takže od té doby nosím intimky. Dřív i ten výtok zapáchal a byl někdy nažloutlý, to jsem si dělala koupele (jen co se týče intimních partií) v hypermanganu, docela mi to pomohlo, ale výtok to úplně nezastaví, spíš pak nebude zapáchat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >