Nepříjemný pocit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 21:52
Nepříjemný pocit

Zdravím, už dlouhou dobu mám problém s intimní části, a potřebuju radu.. Je to po čurání, ne vždy, jen někdy, ale je to moc nepříjemný pocit tam dole, jakoby mě to svědilo a zároveň jakoby se mi chtělo ještě čurat, i když nechce.. Je to hrozný pocit, díky kterému v danou chvíli potřebuji být sama nejlépe ve své posteli, a když jsem mezi lidma jsem z toho celá nesvá..
Je to hodně zvláštní a zajímá mě, jestli někdo zažil něco takového popřípadě co stím?
Děkuji :oops:

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10423 příspěvků 06.09.18 21:54

Bud kvasinky nebo močák. Skakni na gyndu

elena.78
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 06.09.18 22:16

Je to takový blbý pocit, neustálé nutkání stahovat svalstvo pánevního dna (poševního vstupu) a takové lehké pálení uvnitř? Jestli ano, tak to může být infekce. Mně tak začal zánět močových cest- praktická mudr mi předepsala antb. Ale může to být i od gyn. potíží.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >