Bulka v prsu, ještě kojím

Anonymní
14.10.21 20:19

Bulka v prsu, ještě kojím

Ahoj holky, proaim uklidnete mne.
Kojím téměř 3 měsíce a už týden mám v levém prsu zepředu toho prsa bulku. Docela velkou pohyblivou, která vůbec neboli. Vím, že by to mohl být ucpaný mlekovod, ale to by bolelo ne? Mám šílený strach. Manžel mi to našel. Já bych si asi ani nevšimla. Pořád nemizi, už jsem se objednala na sono, ale jdu až v listopadu.. Měla jste to některá taky? Četla jsem, že zhoubna bulka bývá většinou z boku od podpaží.. No mám strach doma 2 děti.
:(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.10.21 20:38

Klid, může to být cokoliv. Mně zase tekla z bradavky krev…taky děs a jasně jsem myslela že je to rakovina. Byla to jen nějaká cévka, všechny utz v pořádku. Neplaš…a určitě bych hledala mamocentrum, kde tě vezmou dříve.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 20:40

Jo a že to je pohyblivé je dobře… může to být tuková bulka…

• Citovat
  • Nahlásit
23235
14.10.21 20:41

Může to být cokoli, většina bulek je nezhoubná. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1223
14.10.21 21:20

Muze to byt vazne cokoliv. Od zdureneho mlekovodu az po ty nehezke veci, ale mezitim je spousta neskodnych utvaru, ktere se mohou v prsu objevit ;) Taky mam v prsu fibriadenom, stejne jako hodne zen, takze bych si nedelala prehnane starosti, s nejvetsi pravděpodobnosti o nic nejde.
Dobre ale, ze jdes na utz a chod kazdy rok, i kdyby to nic nebylo, zvlast, jestli ti je do 30 let. U mladych zen jsou sice nadorova onemocneni mnohem mene pravděpodobna, ale zato pak byvaji mnohem agresivnejsi, takze je důležité je odhalit vcas. A az ti zacne MS, kontroluj si pravidelne prsa sama, muze to zachranit zivot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 21:25

Jj

Okamžitě na sono a mamograf. Opravdu to může být cokoliv, ale i ne. Taky jsem měla pohyblivou bulku a… Naštěstí včas. To že mě říkala jiná paní lékařka že je to jen fibron nebudu rozebírat. Má sestřenka taky kojila a bulka, prý zatvrdle mléko na pohmat a mléko to nebylo. Promiň že tě straším, ale chci aby jsi na momograf šla. A vím o víc holek.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat