Bulka v prsu u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adesska
Povídálka 12 příspěvků 01.09.19 14:56
Bulka v prsu u miminka

Ahoj holky,
mám 2 měsíční dceru a dnes jsem ji nahmatala malou bulku, jakoby za bradavkou na právem prsu.
Hledala jsme tu v diskuzich a spousta žen psala, ze to muže byt vlivem hormonu, ale pani psala, ze její dcera má 6 měsíců.
Přestala jsme kojit 14 dni po porodu, dávala jsem ji Nutrilon ale zvracela po nem, tak jsme přešli na Sunar. Take byla před 5 dny na ockovani Hexou. Mate prosím někdo zkušenost? K doktorce samozřejmě zajdu, ale jsem teď hodně vydesena :(

Reakce:
pomme
Kecalka 370 příspěvků 01.09.19 15:13

Syn to měl taky, ale byl menší, tak 2-3 týdny. Dr. říkal, že za to můžou hormony od matky. Měl to tak 14 dní pak to samo zmizelo. Ale být Tebou tak to ukážu pediatrovi, aby to nebylo něco jiného.

wei
Povídálka 16 příspěvků 01.09.19 15:57

Ahoj, dcerka měla to samé. Nejdříve bouličku velikosti hrášku v jednom prsíčku a pak i ve druhém. U nás to bylo způsobené tím, že se dceři tvoří cysty na vaječníkách a má tím pádem rozházené hormony. Přišlo se na to cca ve 2 měsících a tvoří se jí pořád :( Chodíme co půl roku na kontrolu na dětskou gyndu, kde je hlídaná. Ale u Vás to může být opravdu jen hormony po porodu. Na cysty totiž trpím také, tak je to asi dědičné. :? Ale určitě zajdi ukázat malou k pediatrovi, ať máš jistotu, že jsi nic nezanedbala ;)

mroe
Neúnavná pisatelka 16213 příspěvků 01.09.19 19:03
@pomme píše:
Syn to měl taky, ale byl menší, tak 2-3 týdny. Dr. říkal, že za to můžou hormony od matky. Měl to tak 14 dní pak to samo zmizelo. Ale být Tebou tak to ukážu pediatrovi, aby to nebylo něco jiného.

Co jineho by to melo byt?

pomme
Kecalka 370 příspěvků 01.09.19 20:10
@mroe píše:
Co jineho by to melo byt?

Netuším, nejsem lékař.

Váš příspěvek
Reklama