Velmi častá stolice miminka a nekonečný pláč

31216
1.9.19 08:16

Prvni dcera kadila do kazde pliny, cca 9krat denne, rvala porad… Bobek lepsi po zahajeni prikrmu, ale kasovite to mela az tak do 3 let. Rev ustal az se zacatkem chozeni. Pak zas syn kadil jen jednou za 14 dnu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
157
1.9.19 08:29

Dle mé zkušenosti pokud by měla alergii na BKM, tak dieta by stav vylepšila, takže tím to nebude. Zkoušela jste pro změnu vynechat třeba lepek? Jinak nám pomohli probiotika od Biopronu, ale nic není 100%, spíš to bylo lepší. Ještě bývají koliky po vigantolu, tak jestli nezkusit nějaký alternativní preparát…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1486
1.9.19 08:38

Zkuste eliminační dietu. K ABKM se často přidává i nesnášenlivost jiných potravin, nejčastěji vajíčka, soja, kuřecí a hovězí maso.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
1.9.19 08:51

Vigantol nepouživame. Vajíčka, soju a hovězí maso nejim. Už Nevim co mám jist. Bojim se sníst už takřka cokoliv. Dnes od 6 hod vzhůru, a 8 pokakanych plen.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.19 08:58

My meli miminko taky prutokove :,( kakal i u prebalovani, mel opruzenou prdylku az do krve, kakal i v noci, taky jsem myslela, ze me normalne uz odvezou. Nas maly ale pil co 15-30 minut!!! Jinak rval, rychle pribyval na vaze. V pul roce jako kdyz utne.
Dietu jsem dle dr drzet nemela. Mel to proste s toho neustaleho kojeni.
Neslo mu nedat, jinak plakal az omdleval :,( kdo nezazil, nepochopi a
nemelo smysl zadne rady..snad to vyresite nebo aspon vydrzite s pevnymi nervy :hug:

  • Citovat
  • Upravit
716
1.9.19 09:14

My to taky tak měli, musela jsem držet eliminační dietu. Problém byl i ve mě, později jsem zjistila, že mám intoleranci lepku a laktózy, a tím jsem dráždila synovo trávení. Dieta vše zlepšila, ale protože jsem nemohla přidávat další potraviny, skončili jsme v 9 měsících na mléku Neocate. To pil syn do 2 let. Příkrmy nezvládal, probiotika nezvládal… bylo to psycho. Náhodou jsem na FB natrefila v jedné skupině (Svět non toxic) na probiotika z iherb. Objednala jsem je sobě a dceři a zkušebně dala synovi. A světe div se, on je toleroval! A pak už jsme přidávali jednu potravinu za druhou. Doteď mu je dávám, má 3 a čtvrt.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
8.9.19 03:59

Tak u nás se pořád kaká nonstop. Jak psala paní výš tak i u přebalovaní. Za den spotřeba plen jako s trojčatama. Mala po všech možných vyšetřenich… stěr, vzorek stolice, krev, moč, sono… rotaviry, salmonela atd. negativní, krevní obraz až na hraniční jaterní testy což prý miminka mívají, v pořádku, protilátky (lepek, KB) negativní, moč v pořádku, sono také. Tak já fakt Nevim… :nevim: ustál jen ten plač…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
151
8.9.19 17:24

Tak u nas se to ted rozjelo taky. Malej mel 1. Mesic zacpu, zacali jsme davat sunar allergy care a spustil se prujem..vzdycky kdyz si jen prdne tak se pokaka..a nevim jestli to neni treba tim, ze jsme na tohle mliko presli, davame ho ted 3. Den, predtim jsme davali obyc sunar..nevite nekdo? Spravi se to nebo k doktorce? Taky hodne place..ale nevim jestli neplace treba hlady kdyz toho tolik vykaka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek