Velmi častá stolice miminka a nekonečný pláč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KaczaK
Nováček 3 příspěvky 01.09.19 08:10
Velmi častá stolice miminka a nekonečný pláč

Zdravím všechny maminky.
Vím že podobných témat tu bylo už milión, ale já už jsem opravdu zoufalá ????????
Máme doma dvou měsíční miminko které pořád pláče. Je plně kojené a stolici má i 15-20× za den. Hodně řídkou. U doktorky jsme samozřejmě byli. Vlastně tam jsme každou chvíli ale bez výsledku. Testy na různé bacily byly negativní. Držím bezmlečnou dietu. Zkoušeli jsme různé kapky na prdiky. 3 týdny jsme dávali i biogaia probiotika, masirujeme bříško ale nic nepomáhá ???????? V noci spinka pěkně. I třeba 5 hodin a nekaka, ale večer než usne tak pláče i několik hodin. Vlastně to není pláč ale šílený řev. A ráno si to kakani vynahradi. Prebaluju i 4× za hodinu. Tím pádem je i zapruzena. Už bylo i par lepších dnů kdy spokojeně usla v postylce ale těch bylo opravdu málo ???? Měl by někdo nějakou radu co by mohlo pomoct?? Děkuji

Reakce:
Hobitka
Kelišová 6040 příspěvků 01.09.19 08:16

Prvni dcera kadila do kazde pliny, cca 9krat denne, rvala porad… Bobek lepsi po zahajeni prikrmu, ale kasovite to mela az tak do 3 let. Rev ustal az se zacatkem chozeni. Pak zas syn kadil jen jednou za 14 dnu.

Cerva1
Kecalka 112 příspěvků 5 inzerátů 01.09.19 08:29

Dle mé zkušenosti pokud by měla alergii na BKM, tak dieta by stav vylepšila, takže tím to nebude. Zkoušela jste pro změnu vynechat třeba lepek? Jinak nám pomohli probiotika od Biopronu, ale nic není 100%, spíš to bylo lepší. Ještě bývají koliky po vigantolu, tak jestli nezkusit nějaký alternativní preparát…

katyna1984
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 01.09.19 08:38

Zkuste eliminační dietu. K ABKM se často přidává i nesnášenlivost jiných potravin, nejčastěji vajíčka, soja, kuřecí a hovězí maso.

KaczaK
Nováček 3 příspěvky 01.09.19 08:51

Vigantol nepouživame. Vajíčka, soju a hovězí maso nejim. Už Nevim co mám jist. Bojim se sníst už takřka cokoliv. Dnes od 6 hod vzhůru, a 8 pokakanych plen.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 08:58

My meli miminko taky prutokove :,( kakal i u prebalovani, mel opruzenou prdylku az do krve, kakal i v noci, taky jsem myslela, ze me normalne uz odvezou. Nas maly ale pil co 15-30 minut!!! Jinak rval, rychle pribyval na vaze. V pul roce jako kdyz utne.
Dietu jsem dle dr drzet nemela. Mel to proste s toho neustaleho kojeni.
Neslo mu nedat, jinak plakal az omdleval :,( kdo nezazil, nepochopi a
nemelo smysl zadne rady..snad to vyresite nebo aspon vydrzite s pevnymi nervy :hug:

yoshua
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 01.09.19 09:14

My to taky tak měli, musela jsem držet eliminační dietu. Problém byl i ve mě, později jsem zjistila, že mám intoleranci lepku a laktózy, a tím jsem dráždila synovo trávení. Dieta vše zlepšila, ale protože jsem nemohla přidávat další potraviny, skončili jsme v 9 měsících na mléku Neocate. To pil syn do 2 let. Příkrmy nezvládal, probiotika nezvládal… bylo to psycho. Náhodou jsem na FB natrefila v jedné skupině (Svět non toxic) na probiotika z iherb. Objednala jsem je sobě a dceři a zkušebně dala synovi. A světe div se, on je toleroval! A pak už jsme přidávali jednu potravinu za druhou. Doteď mu je dávám, má 3 a čtvrt.

KaczaK
Nováček 3 příspěvky 08.09.19 03:59

Tak u nás se pořád kaká nonstop. Jak psala paní výš tak i u přebalovaní. Za den spotřeba plen jako s trojčatama. Mala po všech možných vyšetřenich… stěr, vzorek stolice, krev, moč, sono… rotaviry, salmonela atd. negativní, krevní obraz až na hraniční jaterní testy což prý miminka mívají, v pořádku, protilátky (lepek, KB) negativní, moč v pořádku, sono také. Tak já fakt Nevim… :nevim: ustál jen ten plač…

Janka3007
Povídálka 35 příspěvků 08.09.19 17:24

Tak u nas se to ted rozjelo taky. Malej mel 1. Mesic zacpu, zacali jsme davat sunar allergy care a spustil se prujem..vzdycky kdyz si jen prdne tak se pokaka..a nevim jestli to neni treba tim, ze jsme na tohle mliko presli, davame ho ted 3. Den, predtim jsme davali obyc sunar..nevite nekdo? Spravi se to nebo k doktorce? Taky hodne place..ale nevim jestli neplace treba hlady kdyz toho tolik vykaka.

Váš příspěvek
Reklama