Bunchems x Thorn Ball Clusters

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leňásek27
Závislačka 3250 příspěvků 10.12.17 18:59
Bunchems x Thorn Ball Clusters

Ahojte všem, zvažuji, že koupím dcerce na Vánoce stavebnici Bunchems. Na internetu jsem narazila na balení Bunchems a Thorn Ball Clusters. Vypadají naprosto stejně, jen jiný název. Znáte někdo důvod nebo rozdíl?? Dále prosím o zkušenosti s touhle stavebnicí. Dcerka má 2,5 roku. Ráda tvoří z modelíny, tak jsem si říkala, že by se jí mohla líbit. :nevim: Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zrcadlo
Kelišová 6505 příspěvků 10.12.17 19:18

Já mám taky skoro 2,5letou a ještě čtyřletého, a právě kvůli té mladší jsem toto jako dárek zavrhla. Mám pocit, že by to bylo všude, a když si představím, že si to namotá do vlásků (na což si hodně lidi stěžujou), tak asi minimálně 1-2 roky s něčím takovým počkám.

Uživatel je onlinedana.dv
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 10.12.17 19:26

Mame Bunchems, tvori spis rodice. Trileta zvladne akorat hada a nebavi ji to. Do vlasu ji to nastesti zatim nenapadlo zamotat.

Uživatel je onlineandelinka1
Kecalka 113 příspěvků 10.12.17 20:27

Šestiletá neteř má asi ty bunchems a přijde mi to strašné. Jsou v tom zamotané vlasy a špína a nic kloudného z toho stejně nevytvoří

Leňásek27
Závislačka 3250 příspěvků 10.12.17 20:43

No…tak to nezní moc pozitivně, asi tedy jestě popřemýšlím co jí dát jiného. Tohle nezní moc pozitivně. :think:

Leňásek27
Závislačka 3250 příspěvků 10.12.17 20:47

@zrcadlo No my máme ještě 2 velké kluky, tak jsem si říkala, že by je to mohlo přitáhnout ke hraní s dcerkou. Oni s ní jsou rádi, ale vymýšlí samé blbosti. No a když jsem přinesla domů modelínu, tak se na to s ní vrhli. Bylo super je takhle vsechny vidět :mrgreen: Malá ji tedy tahá pořád.

ančapepča
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 10.12.17 21:02

Koupila jsem to dětem loni k Vánocům. Kluk to holce nahazel do vlasů takovým způsobem, že to tatínek musel vystříhat. Byla jsem zrovna v práci :D Celý Bunchems letělo do popelnice

AnastazieB
Echt Kelišová 8239 příspěvků 10.12.17 21:25

@Leňásek27 a nebylo by lepší třeba Duplo? Jsou i různé sady pro úplně malé děti…

Leňásek27
Závislačka 3250 příspěvků 10.12.17 21:33

@AnastazieB Duplo a Quiet book dostane od nás Teď ještě potřebuji dárek pod stromeček k babičce :) Mamka je raději, když dárky pro děti kupujeme my, aby prý nekoupila blbost.

zrcadlo
Kelišová 6505 příspěvků 10.12.17 21:35
@Leňásek27 píše:
@AnastazieB Duplo a Quiet book dostane od nás Teď ještě potřebuji dárek pod stromeček k babičce :) Mamka je raději, když dárky pro děti kupujeme my, aby prý nekoupila blbost.

Tak co třeba Hubelino (kuličkovou dráhu kompatibilní s Duplem)?

Leňásek27
Závislačka 3250 příspěvků 10.12.17 22:17

@zrcadlo To neznám, musím se mrknout na net. To je o postavení nějaké dráhy a pouštění kuliček??

Leňásek27
Závislačka 3250 příspěvků 11.12.17 14:35
@ančapepča píše:
Koupila jsem to dětem loni k Vánocům. Kluk to holce nahazel do vlasů takovým způsobem, že to tatínek musel vystříhat. Byla jsem zrovna v práci :D Celý Bunchems letělo do popelnice

No tak to je tedy mazec, to by mě asi trefilo 8o. Synátoři jsou už velcí, mají 13 a 15 let, tak věřím, že tohle by je nenapadlo, ale aby si to spíš do vlasů nedala sama.

Leňásek27
Závislačka 3250 příspěvků 11.12.17 14:47
@zrcadlo píše:
Tak co třeba Hubelino (kuličkovou dráhu kompatibilní s Duplem)?

Už na to koukám…Něco podobného má ve dřevě na pouštění autíček, jen to není jako stavebnice. Jenže od nás dostane opravdu velký box Lega včetně zvířátek, postaviček atd., tak bych si představovala něco trochu jiného, ať nemá vše na stejné kopyto. Já fakt nevím… :think:

zrcadlo
Kelišová 6505 příspěvků 11.12.17 14:57

@Leňásek27 Tak naše stejně stará dcera dostane třeba ještě toto magnetické oblečení Jsou i dřevěné verze, to by se nelíbilo?

Leňásek27
Závislačka 3250 příspěvků 11.12.17 15:02

@zrcadlo To je moc hezké, určitě bude mít dcerka radost. :palec: Nechala jsem malé ušít textilní knihu a tam bude mít i panenku s postýlkou, kuchyňku, pračku a právě i skříň s oblečením na vystřídání. :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama