Reklama

Hledá se vozítko :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 09.12.17 14:11
Hledá se vozítko :-)

Ahoj, snažím se pátrat, ale nevím, pod čím hledat. Včera jsem viděla maminku s dvěma dětmi, obě seděly na nějaké troj(čtyř?)kolce - jedno dítě šlapalo, druhé za ním stálo na stupátku a maminka to jistila vodící tyčí. Trojkolky s tyčí znám, ale vzadu mají košík, a ne stupátko pro druhé dítě. Nevíte, jak by se to mohlo jmenovat, nebo kde to koupit? Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 09.12.17 15:10

Tohle? https://www.ebay.com/…1/2089337143

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 09.12.17 17:49

@Tichošlápek :palec: Děkuji, to je ono, já si říkala, že to má asi ze zahraničí. U nás se to koupit nedá co :?

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 09.12.17 18:04

@Akivasha nasla jsem to jen v cizině

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >