Hledá se vozítko :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 09.12.17 14:11
Hledá se vozítko :-)

Ahoj, snažím se pátrat, ale nevím, pod čím hledat. Včera jsem viděla maminku s dvěma dětmi, obě seděly na nějaké troj(čtyř?)kolce - jedno dítě šlapalo, druhé za ním stálo na stupátku a maminka to jistila vodící tyčí. Trojkolky s tyčí znám, ale vzadu mají košík, a ne stupátko pro druhé dítě. Nevíte, jak by se to mohlo jmenovat, nebo kde to koupit? Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9108 příspěvků 09.12.17 15:10

Tohle? https://www.ebay.com/…1/2089337143

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 09.12.17 17:49

@Tichošlápek :palec: Děkuji, to je ono, já si říkala, že to má asi ze zahraničí. U nás se to koupit nedá co :?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9108 příspěvků 09.12.17 18:04

@Akivasha nasla jsem to jen v cizině

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama