Burzahypoték znáte někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Libertina
Nováček 7 příspěvků 27.11.18 18:34
Burzahypoték znáte někdo?

Ahoj, dneska na mě vyskočil tenhle web, burzahypotek.cz, pochopila jsem to tak, že tam zadám jakou chci hypotéku a poradci mě sami kontaktují a jakože se poperou o to, kdo mi dá nejlepší nabídku? :D Pochopila jsme to správně? Neznáte to někdo?
Aktuálně jsme v situaci, že nevíme, jestli hypotéku vůbec dostaneme, já mateřská, tak by to bylo jen na manžela no, tak mě tohle přijde lepší, než celý týden běhat po bankách a nepořídit no.. Kdybyste některá znala, budu ráda za zkušenosti, nevim co od toho mám čekat. Díky

Reakce:
Nature00
Kecalka 165 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 18:36

My takhle sehnali naseho poradce. Nebyla to tedy takova spolecnost ale na stejnym principu. Hypoteku jsme diky nemu dostali :) vlastne si vyberes tu nejlepsi nabidku kterou ti budou nabizet od ruznych spolecnosti.

Libertina
Nováček 7 příspěvků 27.11.18 18:43

@Nature00 to jo, to je klasický poradce, toho máme také, ten nám dělal pojistky, taky jsme si mohli vybrat z různých společností, zároveň nám nabízel, že nám udělá i hypotéku, ale tady jsem to pochopila tak, že to jsou právě různí poradci, kteří jakože soutěží mezi sebou, tak mě to právě zaujalo :pankac: :lol:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8449 příspěvků 27.11.18 18:54
@Libertina píše:
@Nature00 to jo, to je klasický poradce, toho máme také, ten nám dělal pojistky, taky jsme si mohli vybrat z různých společností, zároveň nám nabízel, že nám udělá i hypotéku, ale tady jsem to pochopila tak, že to jsou právě různí poradci, kteří jakože soutěží mezi sebou, tak mě to právě zaujalo :pankac: :lol:

trapnej pokus o reklamu, a nečteš to ?? …my TAKHLE sehnali poradce

Libertina
Nováček 7 příspěvků 27.11.18 19:03

@pohledzdruhes­trany prosim tě, v klidu :lol: za prvé, nevím o jaké reklamě teda píšeš, ale v pohodě a za druhé, pisatelka psala, že to nebyla tahle společnost a já se ptám na TUHLE společnost. Takže pokud ji znáš, budu ráda, když mi o ní něco řekneš a pokud ji neznáš, tak nevím, proč mě píšeš tímto nepříjemným způsobem. Krásný večer Ti přeji. :mavam:

Nature00
Kecalka 165 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 19:08

Co je na tom divneho? :lol: my jsme dali poptavku na honzova hypoteka(tak nejak myslim) poradce ktereho jsme si vybrali byl hodne ochotny, v bance by jsme asi neporidili. Fakt nedelam reklamu :lol:

Libertina
Nováček 7 příspěvků 27.11.18 19:10

@pohledzdruhes­trany to je prostě diskuze, chápeš, to je jako když se zeptám, jestli znáš třeba plínky Pampers a jakou s nima máte zkušenost? Nebo to je taky reklama? Jako kdyžtak mě pouč, moc často tu, na rozdíl od tebe, nepíši, takže nevím. Třeba je tady zakázáno jmenovat konkrétní firmy a já to prostě jenom nevím.. Dík :D :palec:

Libertina
Nováček 7 příspěvků 27.11.18 19:13

@Nature00 Že je to reklama, bylo mířené asi spíš na mě, no to je fuk :lol: Jo, Honzova hypotéka, to jsem také slyšela a tohle bude asi něco obdobného. Díky :srdce:

Nature00
Kecalka 165 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 19:16

@Libertina jo tak :lol: drzim palce :)

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8449 příspěvků 27.11.18 19:24
@Libertina píše:
@pohledzdruhes­trany to je prostě diskuze, chápeš, to je jako když se zeptám, jestli znáš třeba plínky Pampers a jakou s nima máte zkušenost? Nebo to je taky reklama? Jako kdyžtak mě pouč, moc často tu, na rozdíl od tebe, nepíši, takže nevím. Třeba je tady zakázáno jmenovat konkrétní firmy a já to prostě jenom nevím.. Dík :D :palec:

ale snažíš se dobře :palec:

Libertina
Nováček 7 příspěvků 27.11.18 19:36

@pohledzdruhes­trany jj já jsem taková snažilka, Keliško :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >