Busem do Chorvatska - dítě zdarma

Anonymní
1.7.13 22:29

busem do chorvatska a dítě zdarma

Ahoj holky doufám, že se někdo ozve :,( už jsem ztoho hledání unavená…Chceme jet k moři, ale až koncem srpna, takže se ted zajímám o pobyt kde dítě je zdarma třeba na přistýlce…jelo by se busem, známá už zjistila i cestovku a také ubytování, ale mě se nechce dávat za dítě skoro 4000kč…,když věřím že je nekde i zdarma…taky bych chtěla, aby tam byla voda v bazénu normál, kdyby mi mlá nesnesla tu slanou :? :? to právě člověk nkdy neví, tak at se potom neškvaří na slunci bez vody, kdyby se jí moře nelíbilo. holky prosím poradte. známá, to zjištovala a je to podgora, penzion mario, znáte, byli jste spokojení, kdyby tady někdo byl kdo k tomu má co nepsat, byla byh ráda…mooooc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4092
1.7.13 22:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky doufám, že se někdo ozve :,( už jsem ztoho hledání unavená…Chceme jet k moři, ale až koncem srpna, takže se ted zajímám o pobyt kde dítě je zdarma třeba na přistýlce…jelo by se busem, známá už zjistila i cestovku a také ubytování, ale mě se nechce dávat za dítě skoro 4000kč…,když věřím že je nekde i zdarma…taky bych chtěla, aby tam byla voda v bazénu normál, kdyby mi mlá nesnesla tu slanou :? :? to právě člověk nkdy neví, tak at se potom neškvaří na slunci bez vody, kdyby se jí moře nelíbilo. holky prosím poradte. známá, to zjištovala a je to podgora, penzion mario, znáte, byli jste spokojení, kdyby tady někdo byl kdo k tomu má co nepsat, byla byh ráda…mooooc

Nevím co nabízí cestovky, ale tohle není dobrý nápad:lol: na penziony se vykašli je to docela o hubu. V Podgoře doporučuju co se týče bazénu hotel Aurora :) Pokud budeš chtít další tipy napiš SZ na Makarské žiju už 10 let :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4152
2.7.13 07:52

A nebývá dítě zdarma spíš jenom letecky? Jako ze zaplatíš letenku a pobyt má dítě zadarmo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4497
2.7.13 08:20

S malým dítětem bych busem na tak dlouhou cestu nikdy nejela. A do Chorvatska je zbytečné jezdit přes cestovku, zapaltíš ještě neco i jim. Sedni na net a najdi nějaké ubytování sama, možná to vyjde levněji i když budeš platit i za dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.13 19:21

Jo jenže malá se tak moc těší že uvidí moře :,( a kdybych jela sama tak se celkem bojím, přece jenom jede nas více a ti s cestovkou do chorvatska souhlasí :,( zase by byli řeči, že mám nijaké nároky a připomínky…takže jestli chci jet tak solo né, radeji společně…holky myslíte e když se jede přes noc že to to dítě v tom autobuse nevydrží? přece jen by spala…já nevím teda, je to poprvé…

• Citovat
  • Nahlásit
117
3.7.13 00:10

Nevím jak staré dítko tedy máš, ale když už někam na dovču, tak bud svým vozem nebo letecky, busem to pro mě vždy bylo utrpení natož pro dítě a určitě bych se nespoléhala na to že bude třeba spát, co když ne bude neklidné nebo tak? Co sním tam pak x hodin, brr, za ty nervy to bych radši byla doma, když už dovolenou tak v klidu na za každou cenu a že máš připomínky, jde o tebe a tvé dítě takže bych je klidně měla :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
7.7.13 23:24

Dobrý večer, myslím, že seženete:-), sice nevím, jak staré máte dítě. Zkuste CKVT, Já byla loni sama s dvěma dcerami(v té době měly 3 a 6)v Bašce Vodě. Měly jsme pokoj dvoulůžák, což nám stačilo:-), takže mladší dcera měla pobyt a polopenzi zdarma, platila jsem jen dopravu, asi 2200,–. Taky jsme chtěli k moři, tak jsem to riskla busem :), měla jsem z toho taky obavy. Dcery byly v buse věkově nejmenší, ale v pohodě to zvládly :lol:. Měla jsem nabrané věci na zabavení-karty, nové časopisy, pastelky…a celou noc prospaly. Cestou tam jsme měly i více pohodlí, měly jsme dvě dvousedačky pro nás tři, takže holky se i pěkně natáhly na noc. JO, ještě k cestě, my jely docela dlouho, cca ve dvě odpo vyjížděly, a druhý den ráno po 7 už jsme byli na pláži. Tak snad seženete, Já taky teď čekám na nějaký LM, tak ve středu koupit a v pátek jet 8).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat