Do Itálie naslepo pod stan

69
1.7.13 13:42

Do Italie naslepo pod stan

Ahoj HOlky,

rozhodli jsme se s manželem, že bychom se zítra večer vydali do Italie pod stan. Máme 2 děti 5-3 roky. Chceme jet do oblasti Caorle a okoli.
Byla jste tam některá? Nemame nic objednane. Seženeme ubytování?

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26956
1.7.13 13:45

@drahomirka jezdíme lehce jižněji - oblast okolo Cavallina, je tam jeden kemp vedle druhého. Máme jich pár vytypovaných, klidně pošlu odkaz.
Nemusí být rezervované, jsou tam fajn sociálky, kousek je aquapark, lunapark, Benátky. Takže ubytování určitě seženete. Jezdíme tak od roku 1992 a nikdy nebyl s ubytováním problém - pokud chcete do kempu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
1.7.13 13:46

@drahomirka jezdila jsem sice níž (Reggio di Calabria), ale nikdy nebyl problém sehnat ubyt až na místě :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
1.7.13 13:49

Fakt? HOlky děkuji. JO chceme pod stan (děcka to milují) normalně přijet, dobrý den 4 lidi, stan, auto na 4 noci…
chceme dojet do Caorle a pak smerem dolů na Benátky, jeden den v Benátkách a domů… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26956
1.7.13 13:51

@drahomirka akorát bych se být tebou podívala na nějaké stránky kempů v oblasti, protože hodně kempů má slevy na děti - někde do 5 let a někde do 10 let. My kvůli tomu kempy střídali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
1.7.13 13:52

@drahomirka seženeš fakt v pohodě. Stan není problém, apartmán a pod, to by byl větší průšvih. Ale se stanem jsem nikdy nerezervovala nic a v pohodě. Ani jednou se nestalo, že by bylo přeplněno a nevzali mě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
1.7.13 13:53

Aha, a máš teda prosím odkaz na ty, kde jsou děti do 5 let zdarma? Jeden má 5 a druhý 3,takže aspon jeden by klapnout mohl… ;)
Děkuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
1.7.13 13:56

@martina.se manžel je taky klidný - jeho heslo je: Stan někde postavíš vždycky, ale já jsem přece jenom větší plašan… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26956
1.7.13 13:58

@drahomirka zdarma ne, ale o pár Eur méně ano.
Koukni sem . Je tu seznam kempů v oblasti. Stačí kliknout a kouknout se na aktuální ceny. Jsou tam kempy od Bibione po Cavallino.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
1.7.13 14:00

@Billi aha, to jsem to špatně pochopila… Děkuji za odkaz. Už vidím jak ty kempy hledáme. Mě ty názvy připadají všechny stejné - Italština mému uchu nějak nesedí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26956
1.7.13 14:04

@drahomirka oni to mají skvěle značené. Jeden kemp vedle druhého, tak jen jedeš a koukáš. Pak záleží na tom, co chcete, kolik hvězdiček - čím více, tím větší cena, bazén - větší cena, čím větší sezóna - větší cena…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
1.7.13 14:13

Jo tak nejsme uplni tataři, tak to nějak zmákneme… :-) Dobrodružné to bude určitě… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4497
1.7.13 14:42

Zkuste tady www.pradelletorri.it. Je to asi 5 km od Caorle, byli jsem tam v apartmánu a super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
1.7.13 19:26

http://www.villaggiosanfrancesco.com/ cca 10 km jižně od Caorle. Super pro děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Andy2003
7.8.13 11:20

Pod stan

Ahoj poradí mi někdo chtěla bych s přítelem a dětma naložit do auta stan a jet do italie poradíte nekdo kemp, bez rezervace? Jen sednout do auta a vyrazit.

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat