Autobusem na Makarskou - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 15:16
Busem na Makarskou

Dobrý den, chtěla bych se v létě podívat na Makarskou, na letenku nemám.
Tak bychom jeli busem, ck mají ted nabídky za slušný ceny.
Chci se tedy zeptat, kdo jel na Makarskou riviéru busem, ať mi písne jak dlouho tam jel. Pojedeme zřejmě z Prahy
 Děkuji

Reakce:
Lychee13
Závislačka 3112 příspěvků 21.12.18 15:26

Jeli jsme cca pred 8mi lety a jeli jsme z Brna 12hodin. :)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 21.12.18 15:28

Tak ona Makarska je dost dlouha,chtelo by to upresnit ;) my jeli na Gradac a jeli jsme 18 hodin,ale ridic byl blbec bral to nejakymi objizdkami,aby se vyhnul poplatkum,nazpatek jsme jeli s jinym ridicem a jeli jsme jen nejakych 14 :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 16:13
@Twixinka píše:
Tak ona Makarska je dost dlouha,chtelo by to upresnit ;) my jeli na Gradac a jeli jsme 18 hodin,ale ridic byl blbec bral to nejakymi objizdkami,aby se vyhnul poplatkum,nazpatek jsme jeli s jinym ridicem a jeli jsme jen nejakych 14 :)

Baško Polje,dá se to zvládnout? jo záleží na řidiči,to je pravda.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 21.12.18 16:19
@Anonymní píše:
Baško Polje,dá se to zvládnout? jo záleží na řidiči,to je pravda.

Jo to urcite da ;) hlavni je jet na noc,to je pak pohoda :)

M_Vladim
Echt Kelišová 7976 příspěvků 27.12.18 10:52

Jeli jsme přes noc. Svítání v horách - paráda, trochu zima.
Přes den na Plitvická jezera (chce to mimo sobotu a neděli, ale i tak je tam provoz), večer ubytování.
Rád vzpomínám. :kytka:

elasik
Nováček 6 příspěvků 05.01.19 18:54

Já minulý rok ( 2018 :lol: ) jela ck vitkovice tours a jeli jsme do Bristu ( 2km od Gradace) asi 16 hodin takže pohoda tam i zpět takže pro mě pohoda

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 12:39
@elasik píše:
Já minulý rok ( 2018 :lol: ) jela ck vitkovice tours a jeli jsme do Bristu ( 2km od Gradace) asi 16 hodin takže pohoda tam i zpět takže pro mě pohoda

prosím tě mohla by jsi mi napsat jak časově? v kolik hodin jste vyjížděli,jak byly přestávky apod…v kolik jste byli na místě? mooooc děkuji.Pojedeme zřejmě z Prahy,také s Vítkovicemi.

elasik
Nováček 6 příspěvků 11.01.19 13:31
@Anonymní píše:
prosím tě mohla by jsi mi napsat jak časově? v kolik hodin jste vyjížděli,jak byly přestávky apod…v kolik jste byli na místě? mooooc děkuji.Pojedeme zřejmě z Prahy,také s Vítkovicemi.

No my jsme jeli z Ostravy a jeli jsme tam asi 17 hodin cca přestávky asi co 4 hodiny až odpo jsme vyjížděli asi kolem 14a na místě jsme byli ráno cca v 9 ale dlouho jsme čekali na pokoj neboť ještě hosté byli ubytováni :? akorát počítejte že moc nenaspite a choďte na WC a hlavně se prochazejte neboť vás budou bolet záda jako mě vyuzivejte prostě celé pauzy :D :D :D :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 13:39
@elasik píše:
No my jsme jeli z Ostravy a jeli jsme tam asi 17 hodin cca přestávky asi co 4 hodiny až odpo jsme vyjížděli asi kolem 14a na místě jsme byli ráno cca v 9 ale dlouho jsme čekali na pokoj neboť ještě hosté byli ubytováni :? akorát počítejte že moc nenaspite a choďte na WC a hlavně se prochazejte neboť vás budou bolet záda jako mě vyuzivejte prostě celé pauzy :D :D :D :lol:

no potěš,snad to přežiji,mě také bolí často záda. a jak jste byli spokojeni s cestovkou? my s nimi jedeme poprvé

elasik
Nováček 6 příspěvků 11.01.19 14:13
@Anonymní píše:
no potěš,snad to přežiji,mě také bolí často záda. a jak jste byli spokojeni s cestovkou? my s nimi jedeme poprvé

Skvělá cestovka taky jsme s ní jeli poprvé k moři i autobusem paní delegátka zařídila i ty výlety řidiči taky super vše ohledně CK pořádku a chci právě letos s nemi letět do Řecka tak to snad vyjde

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Luxus, který si dopřává Veronika Kopřivová, vybudovala Češka: „Začínala jsem od nuly!“

Velká cestovatelka Veronika Kopřivová si se svou kamarádkou dopřála... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >