Bušení srdce a dehydratace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
68
1.12.21 11:39

bušení srdce a dehydratace

Ahojky, zažily jste některá rychlé bušení srdce? Měla jsem to už několi dní tak jsem dnes šla k lékaři, ten mě změřil tlak ( měla jsem ho extrémně nízký) poslal mě na ekg, ultrazvuk srdce, to jsem měla v pořádku. Doktor mi řekl že málo piju a jsem pravděpodobně dehydratovaná. Ještě mi předepsal cardilan. máte s tím někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.12.21 14:06

Osobní zkušenost nemám, ale v létě tchyně chodila po lékařích, že mívá bušení srdce, zadýchává se, na nic se nepřišlo, gradovalo to do křečí, už nebyla schopná nic dělat, většinu dne proležela v křečích a jednu chvíli jsme mysleli, že nás brzy opustí. A potom se z jedněch odběrů krve zjistilo, že má málo krve (podle jejích slov, je to dehydratace?), pobyla si v nemocnici na kapačkách Béčka, dostala i transfúzi krve a od té doby není po problémech ani památky. Jak to záhadně přišlo, tak i odešlo. Zkus navýšit pitný režim, třeba zkus i ten B komplex a rozhodně otravuj lékaře dál, pokud ti nebude líp.

• Citovat
  • Nahlásit
68
1.12.21 14:27
@Anonymní píše:
Osobní zkušenost nemám, ale v létě tchyně chodila po lékařích, že mívá bušení srdce, zadýchává se, na nic se nepřišlo, gradovalo to do křečí, už nebyla schopná nic dělat, většinu dne proležela v křečích a jednu chvíli jsme mysleli, že nás brzy opustí. A potom se z jedněch odběrů krve zjistilo, že má málo krve (podle jejích slov, je to dehydratace?), pobyla si v nemocnici na kapačkách Béčka, dostala i transfúzi krve a od té doby není po problémech ani památky. Jak to záhadně přišlo, tak i odešlo. Zkus navýšit pitný režim, třeba zkus i ten B komplex a rozhodně otravuj lékaře dál, pokud ti nebude líp.

Málo krve nevím co je. Nemyslela málo krvinek? No je fakt že já opravdu málo piju dnes do sebe leju vodu horem spodem a je to trochu lepší. uvidíme. Na odběr mě poslal hned, výsledky budou zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17088
1.12.21 22:17

Může to být dehydratací, pač když málo piješ, máš hustší krev a srdce má větší práci s přečerpáváním… Mně se to někdy stává po flámu, když vypiju víc alkoholu a jsem odvodněná… To mi pak buší srdce, že ani nemůžu spát. Ale může to mít samozřejmě více příčin… Na vině může být i štítná žláza například..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat