Bušení srdce v noci

24.2.20 12:55

bušení srdce v noci

Prosím Vás včera v noci jsem se vzbudila kolem 22:30, chodím spát brzo, protože stávám brzo…Jak jsem se vzbudila tak mě hrozně bušilo srdce mimo rytmus takže asi arytmie a do toho jsem se potila a měla tlak na hrudi… V životě se mi to nestalo nemáte někdo zkušenost…Stalo se mi to v době kdy tu fučelo a bylo hnusně, ráno v rádio říkali, že byl nízký tlak, je to možné, že to má souvislost??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.2.20 13:17

Nejlepší bude zavolat dr nebo navštívit kardiologa. Nemarodila jsi s chřipkou nebo podobnou virozou před 14 dny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 13:22

@Zapadslunce

Ne vůbec, zítra tam možná zaskočím…vyděsilo mě to…tep musel být vysoký ale jak to přišlo tak to i odešlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 13:25

@Míša96 tak to snad určitě nebude nic vážného. Určitě k dr skoč, nejsem žádný znalec, takže jen doufám ze to nebude vážného.
Za kontrolu nic nedáš a muže přijít na nějaké arytmie jak říkáš, sama na ne trpím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 13:42

Děkuji…no snad to byl vyjimečný stav 8) si nedovedu představit kdyby to přišlo zas…zitra tam zajdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
24.2.20 15:01

@Míša96 Ahoj. A nezažíváš třeba stresove období?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3998
24.2.20 15:23

Ja mám extrasystoly…není to životu nebezpečné. Pulz jsem měla v klidu 140. Mám prášky na snížení tepu a ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 15:28

Já docela trpím na vysoký tep v normě 90-100 tepů… Myslela jsem zda to nemůže být štítná žláza ale krev byla negativní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama