Bydlení, přítel, sestra

Anonymní
30.3.20 19:09

Bydlení, přítel, sestra

Ahoj,
obracím se sem na takovou „vykecávku“, protože dnes už to byla poslední kapka.
Vezmu to od začátku.
Přítelova máma je hrozně hodná paní. Nedokáže ublížit ani mouše. Bydlí u ní stále její 25ti letá dcera, která je z mého pohledu něco jako „vyžírka“. Nechápu, jak se v ní může brát tolik zloby. Přítel mi říkal, jak prý kradla i zlato mámě a prodala. Je nasáčkovaná u ní v domě a nemá se k odstěhování. Bydlí tam i se svým přítelem a ani jeden nepřispívá jeho mámě ani korunu na energie. Přítele to hrozně štve. I mě to štve, protože oba dva nejsou schopni jít té mámě nakoupit. Nemůže ani pořádně chodit. Jezdíme proto nakupovat jeho mámě my dva. Jenže z toho nákupu si třeba ta jeho sestra vezme cibuli nebo co zrovna potřebuje. S tím nakupováním to taky není ale žádná sláva. Přítel už je z toho nešťastnej, protože nemá čas jí pořád jezdit nakupovat, navíc my máme auto v servisu, takže na nákup si půjčujeme to její, ale ta máma to zase bere jako důvod k „vydírání“ (není to úplně vydírání). Přes noc mu auto půjčit nechce, proto musí jet k ní, nechat tam auto, jít domů pěšky zhruba 2 kilometry a druhý den ho bombardovat telefonáty, že potřebuje nakoupit. Jeho sestra s tím jejím auto mají, ale nakoupit jí nechcou. Ani jednou jí nakoupit nebyli. To mě strašně sere! Jsou to vyžírky, který ta jeho máma prostě od sebe nedokáže vyhodit. Platí vodu atd z důchodu co má, ale ti dva jí na to nedají vůbec nic a není jim to blbý. Přítel už je chtěl několikrát vyhodit sám, ale ona mu to nechtěla nikdy dovolit, protože se bojí, že jeho sestra bude dělat zle. Navíc má přítel po infarktu a dnes se vrátil domů, říkal jak je mu zle, hned sahal po prášcích na tlak a pak mi řekl, že je to z toho, jak se rozčílil skrz jeho sestru a toho jejího blbečka, že se zase něco stalo u jeho mámy… mám už toho dost, přítel už mámu několikrát prosil, ať přepíše dům na něj, on by zrušil trvalý pobyt její sestry a bylo by po problému, ale ona to nechce udělat… Už si nevím rady, bojím se jak o zdraví přítele, tak o jeho mámu. Nejradši bych ty dva chytla za pačesy a vyhodila oknem!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1146
30.3.20 19:21

Není to tvoje starost, je to jeho rodina a jejich rozhodnutí. Pokud přítele maminka dceru přese všechno v baráku toleruje, tak tak se ty i přítel můžete rozčilovat jak chcete, ale to je tak všechno, co s tím můžete. Přítel chce po mamce, aby na něj přepsala barák, aby on mohl sestru z něj vyhodit? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 19:23

Dělá mámě zle, stěžuje si, jak ji tam nechce, tak ano, chce to tak udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.3.20 19:25

Upřímně tě úplně, ale úplně chápu. Máme něco podobného, ale v horší variantě, kterou bych veřejně nepopisovala, jelikož kdybych začala, tak by lidi co mě znají věděli o koho a co jde.
Bohužel s tím nic neuděláte. Prostě tchýně svoji dceru bezmezně miluje. :nevim: A chlap s tím moc nezmůže a už ne vůbec ty. Kdyby jsi ji chtěla nějak pomoci, tak se to proti tobě otočí, že házíš špínu na její dceru a děláš v rodině zle… :nevim:
A pak by tě ještě ségra chlapa začala pomlouvat před tchýní a dělala ti u ní zle… :nevim:
Přeji hodně sil, vím jak je to těžké. A věř mi, že to máme ještě v horší variantě jak vy… :poblion: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
1146
30.3.20 19:27
@Anonymní píše:
Dělá mámě zle, stěžuje si, jak ji tam nechce, tak ano, chce to tak udělat.

A ta maminka je snad nesvepravna? Na přítele si dokáže dupnout kvůli auta, když ji má jet na nákup a na sestru si sice stěžuje, ale měl by jí vyhodit přítel a jinak to nejde, než že by přepsala barák? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 19:29

On to ví, že ho využívá :woman_shrugging: jenže… Těžko se to popisuje, je vidět, že jste nic podobného nezažila

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.3.20 19:30

Ještě prostě k tomu všemu tam bydlí přítel té dcery? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.3.20 19:33

Ve většině to co jsem rám napsala, jsou slova přítele, nebo té mámy. Já sem vložila diskuzi proto, že mu přítel přišel domů pomalu na omdleni z nervů co na něj přenesla jeho máma. Zajímala mě reakce ostatních, jestli to cítí stejně jako já

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.3.20 19:33
@Anonymní píše:
Ve většině to co jsem rám napsala, jsou slova přítele, nebo té mámy. Já sem vložila diskuzi proto, že mu přítel přišel domů pomalu na omdleni z nervů co na něj přenesla jeho máma. Zajímala mě reakce ostatních, jestli to cítí stejně jako já

Že mi*

• Nahlásit
  • Citovat
1146
30.3.20 19:35
@Anonymní píše:
Ve většině to co jsem rám napsala, jsou slova přítele, nebo té mámy. Já sem vložila diskuzi proto, že mu přítel přišel domů pomalu na omdleni z nervů co na něj přenesla jeho máma. Zajímala mě reakce ostatních, jestli to cítí stejně jako já

Chápu, že máš strach o přítele, ale bohužel s tím těžko něco uděláš. Proč si to ta maminka nechá líbit, je schopná vám říct? Jaký je její argument?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16494
30.3.20 19:37

Sestra je vyzirka, ale přepsat barák by měla babka na přítele, aby ji mohl vyhodit :lol: nestarej se o to, je to věc přítele a jeho rodiny, dokud to matka bude tolerovat, nic se nezmění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13298
30.3.20 19:37

Tak ať jí přítel řekne, ať jí jede nakoupit sestra a je to, ne? Proč se rozčiluje…může se odstěhovat a nemusí se na to vůbec dívat, je to věc matky, jak si to ve svém domě vede…

Příspěvek upraven 30.03.20 v 19:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 19:38

Ona jak tvridi- ji tam prý nechce ale z mého pohledu ji neví jak vyhodit. Ani přítel mi to nedokáže vysvětlit, takže podle mě to neví ani ona. Ano, vim, že my s tím nic neudělá a kor já, ale je to nekonečný kolotoč. Nákup - auto- máma - nervy- nakup- auto

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.3.20 19:39

@Monchichik

Ano, ano, už několikrát si vypíná mobil, že ji nebude poslouchat, už několikrát ji říkal, ať ji nakoupí ti dva ale oni ji prostě nenakoupi

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.3.20 19:41

@terien

Bohužel jiné řešení přítele nenapadlo :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie