Jsou tu nějaký chlapi - potřebuju názor:)

Anonymní
30.3.20 18:50

Jsou tu nějaký chlapi- potřebuju názor:)

Když chlap řekne:,,Nedáš mi spát, pořád na nás myslím, na vývoj našeho vztahu, už pár týdnů se nesoustředím…", vyvozuju správně, že to má spíš pozitivní význam? Protože pokud by to bylo špatný, tak by nemyslel ne… Zároveň dodám, že jsme v každodenním kontaktu… Co myslíte, má nebo nemá zájem? Hm? Jinak je konverzace udržovaná spíš přátelsky, neutrálně.

Díky za veškeré postřehy. Nechci se tu rozepisovat, proč se nezeptám osobně atd. Díky za pochopení:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4225
30.3.20 18:51

Tak asi záleží v celým kontextu. Takhle to může znít pozitivně i negativně. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1212
30.3.20 18:53

Tak můj manžel si myslí, že to k ničemu nepovede. Prý chlap když chce, tak o tom nemusí přemýšlet :lol:
Samé keci a žádná akce. Povídá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 18:54

@kavenka akce být nemůže, je daleko

• Nahlásit
  • Citovat
3955
30.3.20 18:57

Má manželku a drží nitku, kdyby náhodou vyšel šuk. Jinak na to dlabe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 19:01

@Cenarius nene, manžela mám já. On je nezadanej. Jaký je názor teď? :)

• Nahlásit
  • Citovat
2962
30.3.20 19:06
@kavenka píše:
Tak můj manžel si myslí, že to k ničemu nepovede. Prý chlap když chce, tak o tom nemusí přemýšlet :lol:
Samé keci a žádná akce. Povídá :mrgreen:

Přesně, to je takové blá, blá, blá. Pokud tam není nějaká překážka (ženatý, vdaná) tak už by ti měl mačkat kozy, jinak je to labil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 19:07

Mám to samý. On svobodný, ja zadaná. Tohle už máme za sebou. Vyjasnilo se to tak, že nemám nic plánovat a nechat to tak, jak to je. On má mrd a já můžu držet hubu. :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.3.20 19:10

@Ram16G je v zahraničí, já jsem zatím ještě vdaná, ale hrozně zamilovaná… u něj si nejsem jistá právě:)) Tak cooo?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.3.20 19:11
@Anonymní píše:
Mám to samý. On svobodný, ja zadaná. Tohle už máme za sebou. Vyjasnilo se to tak, že nemám nic plánovat a nechat to tak, jak to je. On má mrd a já můžu držet hubu. :D

Aha. Dobře. Díky za názor:)))

• Nahlásit
  • Citovat
3181
30.3.20 19:11

Chlapů na emiminu bych se zrovna neptala… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2962
30.3.20 19:22
@Kaileee píše:
Chlapů na emiminu bych se zrovna neptala… :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jojo, taky si myslím, že sem chodí samé ženské No1.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 19:24

@Ram16G to je jedno, ženský chlapi..hlavně raďte:-))) Nemám se koho zeptat, je to tajnéééééé

• Nahlásit
  • Citovat
2962
30.3.20 19:25
@Anonymní píše:
@Ram16G je v zahraničí, já jsem zatím ještě vdaná, ale hrozně zamilovaná… u něj si nejsem jistá právě:)) Tak cooo?

Pokud jsi před rozvodem, není na co čekat, ale dobrý je se nepodbízet, to mě vždycky u ženské nebylo příjemné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2962
30.3.20 19:28
@Anonymní píše:
@Ram16G to je jedno, ženský chlapi..hlavně raďte:-))) Nemám se koho zeptat, je to tajnéééééé

Ale takový romantický bláboly může mít už nacvičený. Zkus se na něj podívat trochu kriticky. Nebo ho opíchej, a pravda se ukáže. :think:

Příspěvek upraven 30.03.20 v 19:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama