Bydlení u rodičů a problém s přítelem

Anonymní
25.8.20 15:58

Bydlení u rodičů a problém s přítelem

Dobrý den, mám takové trápení nevím co už dělat tak píší sem.. :zed: je mi 19 let a přitelovi 26 let. Bydlíme spolu u mých rodičů už přes rok, jenže najednou si začal přítel stěžovat, že by radši měl vlastní a že tady nemá soukromí, a začal to se mnou dost často řešit jenže já se odstěhovat nechci, je mi 19 a teprve teď budu nastupovat do práce, je mi doma velmi dobře, máma po nás nechce žádný velký nájem, máme tady všechno, přítel děla od rána do večera takže tu nejsem aspoň sama když je v práci, přijde mi že to přítel nechce pochopit. Nejsem připravena odejít od rodičů a ani nechci, ale zároveň chci udělat nějaký kompromis aby byl šťastný přítel ale i já. Nevím jestli jsem já nějaká vadná, ale myslím si že jde hlavně o to že přítel je starší než já, on a jeho rodina spolu moc nevychází není moc rodinný tip, mají chatu kde dřív žil sám. Jenže tam taky nechce být protože tam kdykoliv jezdi jeho rodina. Nenapadá vás tedy nějaký kompromis jak tohle vyřešit pro dobro obou? Moc děkuji
Omlouvám se za nejspíš špatně vybrané téma

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18435
25.8.20 16:06

Ano, podle mě jsi vadná. Musíš žít s chlapem, ale zároveň je ti pohodlné držet se máminy sukně. Jsi ještě dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22917
25.8.20 16:07

Taky bych řekla. Pokud to spolu myslíte vážně, tak vlastní bydlení. Ne se držet u maminky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6729
25.8.20 16:09

A je to byt nebo dům? Pokud byt tak sehnat vlastní někde hodně blízko (stává se že i třeba naproti je volný byt), vlastně s domem stejně pokud není někde na samotě.

Já přítele chápu. Chce mít svoje, teď má to co je tvojí mámy a to by mě taky vadilo :nevim: Je zajímavé že ty nemáš touhu se osamostatnit. Ale chce to kompromis. Jestli čekáš že ti tady napíšeme že ty máš pravdu a přítel se musí přizpůsobit tak to za chvilku nemusí být přítel že…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3145
25.8.20 16:10

Já se nedivím, rok bydlel u vašich a teď když začneš pracovat by se chtěl úplně osamostatnit. A že platíte malý „nájem“ mu asi nevadí, chce opustit mamahotel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1795
25.8.20 16:12

Tak v tomhle případě, ale žádný kompromis fungovat nebude. Najděte si pronájem blízko rodičů a je to :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
25.8.20 16:15

Nedivím se mu, že chce klid. Já se stěhovala v 20 a taky se mi noc nechtělo, ale teď jsem za to ráda, že mám klid a ještě lepší vztahy s rodiči.

Na druhou stranu kam se chce stěhovat? Mne by se asi taky nechtělo vyhazovat peníze za pronájem, když můžu bydlet zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17761
25.8.20 16:21

Tak se s ním rozejdi a zůstaň u maminky. Já se mu nedivím, že chce být sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
25.8.20 16:24

Upřímně ty jsi ještě skoro dítě, přítel dospělý chlap. Nedivím se mu, že chce bydlet sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13591
25.8.20 16:36

Ty si dítě, držse matčiny sukně, jemu se nedivím, že v 26 nechce bydlet u rodičů a uz vůbec ne u tvých.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6816
25.8.20 16:37

Vzdyt je to jednoduche, pokud spolu OBA chcete randit, ty zustan u rodicu a on at si najde bydleni.
Pokud se citite OBA na bydleni spolu, hledejte si bydleni spolu.
Pokud se neshodnete, jdete od sebe. Vzdyt jsi jeste mlada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
25.8.20 16:52

Co chceš na tomhle hledat za kompromis? Naprosto chápu přítele, že se chce osamostatnit, když budeš mít práci. Proč se nechceš odstěhovat od rodičů? Myslím si, že pokud se neshodnete, tak to bude konec vašeho vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
25.8.20 17:07

V tomhle veku uz by ses osamostatnit mohla, kor pokud nastupujes do prace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14379
25.8.20 17:09

No ať přestane zneužívat tvoje rodiče k lacinému bydlení s full servisem, když ho to tak otravuje.

A najme si byt a vy spolu holt budete normálně randit. Vašim se tím krokem dost uleví.

A ty teda taky přehodnoť svůj postoj k mamahotelu, minimálně pokud začínáš vydělávat, tak by ses měla na chodu společné domácnosti podílet finančně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7951
25.8.20 17:32

Buď se odstehuj s přítelem, nebo zůstaň jako ‚stará panna‘ v mamahotelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama