Reklama

Bydlení v Hodkovičkách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

benedetta
Nováček 4 příspěvky 25.02.18 12:37
bydlení v Hodkovičkách

Milé maminky z Hodkoviček,
zvažujeme stěhování do Hodkoviček, v blízkosti zastávky MHD Na Lysinách. Zajímalo by mě, jak se Vám v Hodkovičkách žije. Jak jste spokojeny s MŠ a ZŠ Jitřní, vyžitím pro děti, dostupností služeb (nákupy, zdravotní péče, volný čas) a MHD? Je v Hodkovičkách klid?

Reklama

Reakce:

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 25.02.18 13:41
jj

Hodkovičky jsou drahé na pořízení bydlení, ale je to skvělá čtvrť.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >