Bydlení v obecním bytě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 22:04
bydlení v obecnim bytě

Pěkný večer. Vyplatí se ještě bydlet v obecních bytech??
Kolik platíte Prosím za byt 3+1 neboli 2+1 -dva dospěli a jedno male dite 4 roky. Děkuji vám. Jedna se o Ostravu jak se ty ceny pohybují.
Napíšete mi i kolik se plati v bytě za služby pro 3 clenou rodinu. Plánujeme stěhování do bytu. Tak si to chci připočítat. Děkuji a pěkný vecer:-)

Reakce:

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 04.03.17 22:08

Záleží jak kde, ale třeba v Brně se to vyplatí. Obecně, v obecním bytě bydlíš dokud platíš, v nájemním ti nemusí prodloužit smlouvu a co rok se stěhovat…
Najdi si stránky městské části kde byt chceš, mají to všechno veřejně, včetně ceny za m2. U nás stojí státní minimálně o polovinu méně než byty od soukromníků (ceny jsou mezi 40-90 kč/m2).

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 04.03.17 23:00

Já jen nechápu, proč je to v kategorii dotazy pro adminy :think: Jinak jak psala uzivatelka výše, v každé obci je to jine. Koukni se na stránky města.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 07:52

@mamina89 Já to dala do špatného pole. Timto se omlouvám. Překlikla jsem se.

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 05.03.17 16:18

Každé město to má jinak. U nás třeba nabízejí levnější nájem za byty v horší lokalitě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >