Bydlení v obecním bytě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 22:04
bydlení v obecnim bytě

Pěkný večer. Vyplatí se ještě bydlet v obecních bytech??
Kolik platíte Prosím za byt 3+1 neboli 2+1 -dva dospěli a jedno male dite 4 roky. Děkuji vám. Jedna se o Ostravu jak se ty ceny pohybují.
Napíšete mi i kolik se plati v bytě za služby pro 3 clenou rodinu. Plánujeme stěhování do bytu. Tak si to chci připočítat. Děkuji a pěkný vecer:-)

Reakce:
Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 04.03.17 22:08

Záleží jak kde, ale třeba v Brně se to vyplatí. Obecně, v obecním bytě bydlíš dokud platíš, v nájemním ti nemusí prodloužit smlouvu a co rok se stěhovat…
Najdi si stránky městské části kde byt chceš, mají to všechno veřejně, včetně ceny za m2. U nás stojí státní minimálně o polovinu méně než byty od soukromníků (ceny jsou mezi 40-90 kč/m2).

mamina89
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 04.03.17 23:00

Já jen nechápu, proč je to v kategorii dotazy pro adminy :think: Jinak jak psala uzivatelka výše, v každé obci je to jine. Koukni se na stránky města.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 07:52

@mamina89 Já to dala do špatného pole. Timto se omlouvám. Překlikla jsem se.

vokishka
Extra třída :D 13755 příspěvků 05.03.17 16:18

Každé město to má jinak. U nás třeba nabízejí levnější nájem za byty v horší lokalitě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >