TecTake - znáte prosim totu firmu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aandreaaL
Stálice 79 příspěvků 04.03.17 21:01
TecTake znate prosim totu firmu?

Ahoj prosím poraďte mi znáte někdo tady tu firmu TecTake.cz mají tam hodně levné nabídky tak jsem se chtěla zeptat jestli je někdo nezná v recenzích mají dost dobrých ohlasu ale platba předem a nechce se mi posílat jen tak tolik peněz bojím se že by to nepřišlo tak se ptám jestli máte někdo zkušenost tady s tou firmou díky posílat na PPL nechtějí a nemají ani výdejnu ani kamennou prodejnu pouze mi napsali že po připsání platby bude zboží takovéto velké zboží do 3 až 4 pracovních dnů u nás doma

Reakce:

Caitlyn
Kelišová 5792 příspěvků 04.03.17 21:46

@aandreaaL
Na Heuréce mají skoro 1 000 recenzí, nebála bych se toho.

aandreaaL
Stálice 79 příspěvků 04.03.17 23:50

Ano ano recenze super, ale manzel ma pochybnosti. Chceme nabytek k bazenu je za dost penez a tak se bojime :? At neposleme penize a nic nebude neni to tisic korun :? V tech recenzich si to muzou napsat i oni sama ne? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >