Špatné sousedské vztahy. Jak je vyřešit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 20:19
Sousedi - zabiju je?!

Zdravím!! Jsem nas*aná :nevim: :zed:
Už je to vážně do nebe volající!
Bydlíme v paneláku, já chápu a beru, že je tu slyšet každý prd, ale tohle co předvádí madam nahoře, je něco!
Bydlí tam ženská, někde dělá nějakou dělnici, on je zedník. To, že vrtá klidně v 21h půlku bytu, dobře. To, že mám denodenně na balkoně vč. prádla cca 10 vajglů a kilo popela, dobře.
To, že tam běhá parchant, ale to asi běhá v dřevácích a háže medicimbálem!!!
Taky mám dvě děti, ale tohle teda… Včera jsem ji šla v 21.20h slušně požádat jako zda by už nemohlo jít třeba dítě spát - to je opravdu dunění! Rozeřvala se tam na mě, at se uklidním, že ona tam má vnučku a vnučka bude běhat!
Tak situaci vyřešil domovník, soused na patře - stoupl si k nám do předsíně a div mu nespadli obrazy na nohy :D Vylítl na ní a bylo ticho.
Dáma teď vymyslela parádní věc a to že když vytírá nejspíš, mlátí tím mopem do topení, ale to jsou rány, že mi zvoní chůva na hluk :D :D

Zaplať Pánhůh, že jsou jenom v podnájmu…

Mimo to, před 14ti dny, na chodbě vana, výtah zadělanej, měnili vanu a asi jádro… že by to oznámili.???

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 28.02.17 20:22

Njn… sousedi jsou někdy radost :lol:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 20:29

Domácí rekonstrukce se oznamuje? Sakra, ještě že je to novostavba a nemusím nic dělat, takové věci netuším :D
Nesnáším konflikty, ale s pitomci bych začala válku. Ale, někdy je problém nekomunikace. Nám psi v noci štěkali, od 4 až do půl 6. A místo aby někdo přišel nebo cokoliv, rozlepil po domě oznámení. Kdyby mi někdo něco řekl, omluvím se mu, že to byla jedna událost a měli důvod, nechali jsme otevřené dveře na chodbu. Takto mám akorát husinu ze sousedů.
Takže, zkusila jsi mluvit? Ne ječet.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 20:29

Parchant? no s tebou musí být taky radost :))) hej ne to je všude, fakt, musíš to vydržet :(

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 20:34

Není noční klid až od 22h?

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 28.02.17 20:37

Řeš s majitelem bytu…řeš s družstvem/SVJ. Na FB tuhle běžela diskuze, tuším v „Babo raď“ bydlení…zakla­datelka dskuze s malými dětmi, děti jezdí na odražedlech po bytě, skákají (oblíbená činnost dcery-autista), dupou a sousedi s stěžují. Co s tím, jak odhlučnit odražedla??? 8o :mrgreen: (třeba s nima jezdit venku a nedovolit dětem skákat z nábytku na podlahu???)Ale v době, kdy je dítě Bůh se toto neodvažuji na FB napsat. Emimino to snese… :mrgreen:
 No…

sim.04
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 28.02.17 20:38

Ty jo, ještě, že už v paneláku nebydlím. Bydlela jsem taky, ale okolo sebe jsem měla samé důchodce. Takž dokážete si představit co se dělo. Věděli kdy jde člověk domů, kdy odchází, kdo za ním a v kolik přišel :-D

fifinka609
Kelišová 6915 příspěvků 28.02.17 20:39

Co by měli oznamovat, když jsou v podnájmu proboha. Myslíš, že ze své iniciativy dělají jádro do cizího bytu? To snad má oznámit majitel bytu je? A jinak pokud neruší noční klid, tak toho moc nenaděláš. Leda si stěžovat majiteli bytu-opakovaně. A ty vajgly bych posbírala a odnesla jim je zpátky a kdyby to nepomohlo v klidu vysvětlit, tak bych jim ty vajgly vracela přes schránku na dopisy.

Ivan PPZ
Kelišová 5671 příspěvků 28.02.17 20:40

Není to milé, ale oznamovat někomu, že má dítě dát spát není moc taktické.

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 28.02.17 20:41
@ka2ka píše:
Není noční klid až od 22h?

Je, ale vrtačka by mi teda taky vadila…v 9 večer. Nedělám druhým to, co vadí mně. Já bych nevrtala…A už vidím zedníka, který denně maká do 20,00…aby v 21,00 mohl začít vrtat, páč dřív nemůže.
Panelák, no…nad náma zase hlasitě sexujou… 8o :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 28.02.17 20:43
@SIMONA1234 píše:
Je, ale vrtačka by mi teda taky vadila…v 9 večer. Nedělám druhým to, co vadí mně. Já bych nevrtala…A už vidím zedníka, který denně maká do 20,00…aby v 21,00 mohl začít vrtat, páč dřív nemůže.
Panelák, no…nad náma zase hlasitě sexujou… 8o :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Předehra :lol:

Ivan PPZ
Kelišová 5671 příspěvků 28.02.17 20:43

Jestli dělali reko, tak se holt pracuje déle. Tím je nechci omlouvat, ale je to realita.

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 28.02.17 20:46
@Lady Bee píše:
Předehra :lol:

Jako ta holka řve tak, že tě to akorát nas*** :pocitac: :mrgreen:
V létě otevřený okna, vedro k zalknutí…2 v noci: „Ááááách…jooo…dě­lej…eáááhhhh…“ snad hodinu v kuse! 8o :mrgreen: Chlap ze spaní:„Ježiši, ať jí ho do tý huby narve a je už ticho!!!“ :mrgreen: (pardon :oops: )

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 28.02.17 20:51
@SIMONA1234 píše:
Jako ta holka řve tak, že tě to akorát nas*** :pocitac: :mrgreen:
V létě otevřený okna, vedro k zalknutí…2 v noci: „Ááááách…jooo…dě­lej…eáááhhhh…“ snad hodinu v kuse! 8o :mrgreen: Chlap ze spaní:„Ježiši, ať jí ho do tý huby narve a je už ticho!!!“ :mrgreen: (pardon :oops: )

Tak dělejte to samý :lol: dejte si takovou soutěž  :lol:

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 20:53
@SIMONA1234 píše: Řeš s majitelem bytu…řeš s družstvem/SVJ. Na FB tuhle běžela diskuze, tuším v „Babo raď“ bydlení…zakla­datelka dskuze s malými dětmi, děti jezdí na odražedlech po bytě, skákají (oblíbená činnost dcery-autista), dupou a sousedi s stěžují. Co s tím, jak odhlučnit odražedla??? 8o :mrgreen: (třeba s nima jezdit venku a nedovolit dětem skákat z nábytku na podlahu???)Ale v době, kdy je dítě Bůh se toto neodvažuji na FB napsat. Emimino to snese… :mrgreen:
No…

tak ano, ale když si bude stěžovat, nejspíš jí řeknou že noční klid je od 22h :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >