Reklama

Někdo z Hýskova? :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 14:52
Někdo z Hýskova?:-)

Ahoj všem:-)

je tu mezi Vámi někdo, kdo bydlí v Hýskově?:) měli jsme v plánu koupit domek v Nehvizdech, ale po nedorozumnění s realitkou jsme se rozhodli koupit pozemek v Hýskově (u bývalého statku)…chci se zeptat, jak se Vám v Hýskově žije?:) jak jste spokojeni s místní školkou a školou a tak celkově jak a co se Vám tam líbí (kromě nádherného prostředí a božího výhledu):-D:-) máte tam např. nějaké vesnické akce? (jsem z vesnice, takže u nás bývaly zábavy, festivaly, sportovní dny, výlety a tak)… nemůžu se dočkat, až podepíšeme smlouvu…snad tam budu hned od března stanovat:-D:-D:-D:-)… :mavam: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Milujuděti 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 16:50
Ne

Prostě ne

Bábrdl
Generální žvanilka 20971 příspěvků 23.02.17 16:58

@Veronikass Připadá mi to jako velký rozdíl. Do Nehvizd jezdí z Prahy přímý bus a trvá mu to dvacet minut. Do Hýskova leda přes Beroun a bude to tak hodina. Třeba už jste rozhodnutí, ale jestli ne, ještě bych pohledala.:think:

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 16:59

Hmm…zajímavá odpověď :D

Milujuděti 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 17:06
@Veronikass píše:
Hmm…zajímavá odpověď :D

To víte pán je „extra třída“

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 17:06
@Bábrdl píše:
@Veronikass Připadá mi to jako velký rozdíl. Do Nehvizd jezdí z Prahy přímý bus a trvá mu to dvacet minut. Do Hýskova leda přes Beroun a bude to tak hodina. Třeba už jste rozhodnutí, ale jestli ne, ještě bych pohledala.:think:

Rozhodnuti jsme, jsme oba mobilní a na zličíně jsme za 15minut…Nehvizdy byly jen kvůli tomu, že tam byla perfektní nabídka za super cenu, ale nakonec se z toho vyklubala cena úplně jiná. Hyskov se nám moc líbí a jsme pro něj rozhodnuti:) děkuju za příspěvek..:) a teď k tématu…jak se vám tam žije? Co lidé z vesnice a tak, je to přátelská skvadra? :) :lol:

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 17:07
@Milujuděti píše:
To víte pán je „extra třída“

Já myslela tu vaši odpověď :lol: :mrgreen:

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 17:10

A koneckonců, my tu Prahu ani nepotřebujeme…firma u které přítel pracuje tam má sídlo, ale jelikož je stavbyvedouci, tak stejně většinou jezdí po všech čertech po republice…a já jsem a budu na rodicaku a pracuji z domu…

Bábrdl
Generální žvanilka 20971 příspěvků 23.02.17 17:16
@Veronikass píše:
A koneckonců, my tu Prahu ani nepotřebujeme…firma u které přítel pracuje tam má sídlo, ale jelikož je stavbyvedouci, tak stejně většinou jezdí po všech čertech po republice…a já jsem a budu na rodicaku a pracuji z domu…

Tak to je jiná. Já jsem děsný pragocentrista :mrgreen:

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 17:40

:mrgreen: no my bydlíme v Hostavicich, přítel rodilej pražák a já z vesnice v českým ráji, takže tohle je takovej kompromis… :lol:

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 23.02.17 18:01

Tak diskuzi jsem rozklikla, protoze mam rada mistni zmrzku! :)
Jestli Te zajima mistni kultura, asi bude lepsi kontaktovat mistni dobrovolne hasice, verim, ze tam se dozvis, co potrebujes. My to tak delali pri hledani domu a docela to funguje.
Jinak jsem se divala na jejich stranky a v breznu maji ples, tak tam by slo zjistit dost informaci. ;-)

At se dobre rozhodnete!

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 18:17
@ngauruhoe píše:
Jestli Te zajima mistni kultura, asi bude lepsi kontaktovat mistni dobrovolne hasice, verim, ze tam se dozvis, co potrebujes. My to tak delali pri hledani domu a docela to funguje.
Jinak jsem se divala na jejich stranky a v breznu maji ples, tak tam by slo zjistit dost informaci. ;-)At se dobre rozhodnete!

:-D už jsem to taky omrkla detailněji ty stránky…:-) ráda tady poznám někoho místního, třeba nějakou místní mamču s dětmi, až tam zakotvíme, tak bych ráda nebyla úplně sama:-D…a zmrzku říkáš?? :mrgreen: to bude přítel nadšený recenzí.. :lol: :lol:

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 18:18
@ngauruhoe píše:
Jinak jsem se divala na jejich stranky a v breznu maji ples, tak tam by slo zjistit dost informaci. ;-)At se dobre rozhodnete!

A děkuju za typ…:-)

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 23.02.17 18:27

@Veronikass ja bohuzel mistni nejsem, ale kdyz jsme pobliz, prave si zajizdime na tu zmzlinu ;-)

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 20:39

Jojo, pochopila jsem:) :lol:…o zmrzline už jsem dala echo příteli…těšíme se teplé letní dny :mrgreen: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama