Bydlení v Újezd nad Lesy

1
19.4.21 10:42

Bydlení v Újezd nad Lesy

Ahoj. Máme možnost koupi bytu v Újezdu nad Lesy na sídlišti Rohožník. Chtěla bych vědět jak se tam žije s dětmi. Jaké jsou tam školky nebo školy? Tú čast Prahy moc neznáme jedině chodíme do Klánovického lesa, který se nám líbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
577
19.4.21 10:56

Ahoj, bydlím tu od narození, takže skoro 40 let. Myslím že je to tu ve finále fajn, školek hodně, velká škola je taky super, jen je prostě veliká a hodně dětí. Detske doktorky hsou tu dvě, přímo na Rohožník jen už bohužel neberou, takže s tím by mohl být problém, to dáme praktické, ty jsou také dvě ale také myslím už neberou. Je tu i zubař ale to samé. Jinak celkem hodně hřišť, udržovaných.
Co mě osobně vadí jsou neukáznění řidiči v ulicích, ale to je asi všude. takze když jdeš s dětmi musíš je pořád hlídat a pořád honit na stranu, to samé lidé se psy, je jich tu moc a tak to i vypadá :( autobusy jezdí celkem často jen bohužel ráno se dostat do centra je na dlouho, počítej kolem 7 ráno plus 20-30 minut v kolobe do Běchovic. Obchody také fajn,. Albert na sídlišti je sice zoufalý, ale na druhou stranu když potřebuješ pečivo, ovoce tak seženeš a mají otevřeno pořád. Jinak samozřejmě Lidl, Penny…dá se doject do Šestajovic kde je Billa a Kik, Pepco a velká drogerie…
Starosta se dost snaží, takže v tom je také plus…
Takže za mě Újezd proč ne:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
19.4.21 11:23

Já se tam narodila. Teď už tam jezdím jen na víkendy na chatu. Krásný místo pro děti. Jen s prispevkem výše moc nesouhlasím co se týká základní školy. Je strašná. Ale není problém dát děti do okolních škol.
Doktorky dětské neberou. A hřišť je spoustu.
Důležitý pocitat s tím, ze hlavní tah na Kolín a doprava do centra s kolonama se protáhne. Maminek s dětma je nespočet a pokud jsou děti už starší, tak bych doporučila důrazný vyhýbání se určitým místům 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat