Bydlení ve Zlíně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30.10.21 20:58

Bydlení ve Zlíně

Zdravím,

ti z Vás, kteří bydlí ve Zlíně nebo v jeho blízkosti, jak se Vám tam žije/bydlí?
Kdyby Vám někdo řekl, že se chce přestěhovat do Zlína, schvalovali byste mu to nebo byste mu spíše doporučili ať to nedělá?

O Zlíně jsem slyšela ledacos. Nevím, co si myslet. Docela by mě zajímal názor někoho, kdo tam žije už trochu déle.

Díky za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.10.21 21:12
@Karina2706 píše:
Zdravím,

ti z Vás, kteří bydlí ve Zlíně nebo v jeho blízkosti, jak se Vám tam žije/bydlí?
Kdyby Vám někdo řekl, že se chce přestěhovat do Zlína, schvalovali byste mu to nebo byste mu spíše doporučili ať to nedělá?

O Zlíně jsem slyšela ledacos. Nevím, co si myslet. Docela by mě zajímal názor někoho, kdo tam žije už trochu déle.

Díky za odpovědi :)

Mě by zajímalo, co jsi slyšela. Mohu ti to vyvrátit, nebo potvrdit.

• Citovat
  • Nahlásit
27792
30.10.21 21:18

@Karina2706 já ve Zlíně nebydlím, občas tam jezdím na nějaké kulturní akce nebo nakupovat, nebo s příbuznými do Gemini - Zlín se mi líbí, jak se tam žije ovšem nevím, předpokládám že dobře, je to přehledné čisté město - povětšinou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55226
30.10.21 21:22

Už tam skoro 12r. nežiju. A klidně bych se vrátila. Chybí mi to okolí, známí, rodina a vše čím dál víc.
Letos se naším domem prohnalo tornádo. I to asi ovlivnilo, že bych to tady nejraději zabalila a šla zpět do Zlína (ne přímo do města). Jenže máme oba dobré pracovní vazby. Tak nějak doufám, že tam budou chtít moje děti na střední školy. Držíme si tam stále pozemek.
Taky by mi zajímaly povídačky o Zlíně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10695
30.10.21 21:26

Miluju Zlin!! Zije se tu skvele, je tu dostatek vseho, navic krasne batovske baraky, krasna priroda… JEDINE minus tu je nadrazi a bezdaci/fetaci.. jinak si nemuzu na nic stezovat :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 21:29

Žije se mi tu skvěle, nepřeháním, Už jsem bydlela všude možně, ale do Zlína jsem se ráda vrátila. Město tak akorát velké, hodně kulturních akcí, dost míst, kam jít spotovat/bavit se/s kočárkem. Dobře dostupné veškeré služby, les za rohem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 21:32

@Ketris tak zrovna ty baráky nejsou žádná výhra. Nádraží se řeší. Bezdomovců není moc, feťáci to jako taky nesouhlas.

• Citovat
  • Nahlásit
vbu
779
30.10.21 21:44

Ja ve Zlíně studovala a musím říct, že zázemí má super - les, zeleň, cyklostezky, zdarma hřiště třeba na tenis/volejbal tehdy šlo najít, což mi přišlo bezva. Všude kousek, hodně jde zvládnout na kole/pěšky. Před těmi 8 lety byl problém s prací:díky kombinaci poměrně nízkých platů s drahými nájmy/ nemovitostmi jsme se rozhodli, že tam žít nebudeme. Vadí mi i že je všude daleko, jsem zvyklá na dopravní uzel. Vlak/letiště prostě z ruky. Lidé jsou tam fajn, jen z řízení Zlíňáků jsem tekla a když je potkám někde na trase dekuju se. Za mě je třeba zjistit co práce a bydlení a rozseknout to podle toho. Jinak ten zbytek je ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 21:57

@vbu problémy s prací trvají, to souhlasím. Ale to tady bylo vždy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 22:19

Bezďáci a feťáci? Jeďte se podívat do jakéhokoliv jiného krajského města, kolik tam je bezďáků, a ještě se do Zlína rádi vrátíte. Dalším plusem je minimum opálené menšiny.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 22:31
@Anonymní píše:
Bezďáci a feťáci? Jeďte se podívat do jakéhokoliv jiného krajského města, kolik tam je bezďáků, a ještě se do Zlína rádi vrátíte. Dalším plusem je minimum opálené menšiny.

Přesně tak. Tady je minorita spíš těžká eventualita. Ale zase jsou tu jiné existence. On Zlin je opravdu velmi malý.

• Citovat
  • Nahlásit
2933
30.10.21 22:34

Jojo, dědina s trolejbusama se prý Zlínu říká. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
30.10.21 23:01
@Anonymní píše:
@Ketris tak zrovna ty baráky nejsou žádná výhra. Nádraží se řeší. Bezdomovců není moc, feťáci to jako taky nesouhlas.

Verbež je bohužel všude. Zakladatelko jestli chceš rady, tak se zeptej ve skupině na FB. Města mají na FB skupiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
30.10.21 23:18

Zeptej se mojí tchýně za všechny její životní trable může Zlín, obchody tam prodávají jen zbytky, i třeba Sportisimo tam má to co se jinde neprodá, řidiči jsou tam nejhorší z celé republiky, no prostě město ďáblů :lol: :lol: :lol: :lol: nenechá si to vysvětlit :lol: :lol: :lol: mně se tam vždycky líbí když tam jsme a ty řeči mi přijdou dost ujeté :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5872
30.10.21 23:51

Zlín je super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu