Reklama

Byt Residomo a jeho výměna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bííí
Kecalka 265 příspěvků 22.03.18 08:24
Byt Residomo a jeho výměna

Zdravím,
obracím se na vás s prosbou, zda mi můžete někdo poradit. Bydlíme v bytě Residomo, ale chtěli bychom jej vyměnit za jiný, z klasické nabídky, který mají na webu. Bylo nám ale řečeno, že to musí projít schválením, aby nám byty vyměnili a manželovi řekli, že většinou vyměňují byty z jiné nabídky, než z té, co mají na webu pro nové klienty. My ale máme zájem o ten jeden konkrétní byt!!! :pocitac: :D A tak se chci zeptat vás, než se prořeknu u Residoma - je možné, že si ten nový byt na sebe vezmu já? Stávající bydlení je na manžela a ještě z doby, kdy jsme manželé nebyli - poté jsem se zde nahlásila pouze jako družka. Za sebe nájemníky do stávajícícho bytu máme, tam problém nevidím, že jej prostě přepíšeme, ale co s tím novým bytem… Můj otec i tchýně již na sebe byty od Residoma mají napsány, takže v tom nám taky nepomohou. Předpokládám, že by to přeci neměl být problém, byt bude na mě a manžel a dcerka tam bude uvedeni jako spolubydlové. V létě mám termín porodu a ráda bych byla přestěhovaná, jen mě teda pěkně nakrkli, že to teoreticky i prakticky vlastně asi nepůjde. Všem děkuji za rady a typy :kytka:

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.03.18 08:34

@Bííí to Ti nikdo na webu neporadí. Zavolej si sama do residoma, dojdi a prohlídku a uvidíš :think:

jannina1
Závislačka 3986 příspěvků 22.03.18 09:41

To je tak výhodné? Není lepší na hypošku vlastní byt?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama