Byt Residomo a jeho výměna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bííí
Kecalka 271 příspěvků 22.03.18 08:24
Byt Residomo a jeho výměna

Zdravím,
obracím se na vás s prosbou, zda mi můžete někdo poradit. Bydlíme v bytě Residomo, ale chtěli bychom jej vyměnit za jiný, z klasické nabídky, který mají na webu. Bylo nám ale řečeno, že to musí projít schválením, aby nám byty vyměnili a manželovi řekli, že většinou vyměňují byty z jiné nabídky, než z té, co mají na webu pro nové klienty. My ale máme zájem o ten jeden konkrétní byt!!! :pocitac: :D A tak se chci zeptat vás, než se prořeknu u Residoma - je možné, že si ten nový byt na sebe vezmu já? Stávající bydlení je na manžela a ještě z doby, kdy jsme manželé nebyli - poté jsem se zde nahlásila pouze jako družka. Za sebe nájemníky do stávajícícho bytu máme, tam problém nevidím, že jej prostě přepíšeme, ale co s tím novým bytem… Můj otec i tchýně již na sebe byty od Residoma mají napsány, takže v tom nám taky nepomohou. Předpokládám, že by to přeci neměl být problém, byt bude na mě a manžel a dcerka tam bude uvedeni jako spolubydlové. V létě mám termín porodu a ráda bych byla přestěhovaná, jen mě teda pěkně nakrkli, že to teoreticky i prakticky vlastně asi nepůjde. Všem děkuji za rady a typy :kytka:

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.03.18 08:34

@Bííí to Ti nikdo na webu neporadí. Zavolej si sama do residoma, dojdi a prohlídku a uvidíš :think:

jannina1
Závislačka 4348 příspěvků 22.03.18 09:41

To je tak výhodné? Není lepší na hypošku vlastní byt?

Lucissek1
Povídálka 14 příspěvků 30.11.18 12:40
@Bííí píše:
Zdravím,
obracím se na vás s prosbou, zda mi můžete někdo poradit. Bydlíme v bytě Residomo, ale chtěli bychom jej vyměnit za jiný, z klasické nabídky, který mají na webu. Bylo nám ale řečeno, že to musí projít schválením, aby nám byty vyměnili a manželovi řekli, že většinou vyměňují byty z jiné nabídky, než z té, co mají na webu pro nové klienty. My ale máme zájem o ten jeden konkrétní byt!!! :pocitac: :D A tak se chci zeptat vás, než se prořeknu u Residoma - je možné, že si ten nový byt na sebe vezmu já? Stávající bydlení je na manžela a ještě z doby, kdy jsme manželé nebyli - poté jsem se zde nahlásila pouze jako družka. Za sebe nájemníky do stávajícícho bytu máme, tam problém nevidím, že jej prostě přepíšeme, ale co s tím novým bytem… Můj otec i tchýně již na sebe byty od Residoma mají napsány, takže v tom nám taky nepomohou. Předpokládám, že by to přeci neměl být problém, byt bude na mě a manžel a dcerka tam bude uvedeni jako spolubydlové. V létě mám termín porodu a ráda bych byla přestěhovaná, jen mě teda pěkně nakrkli, že to teoreticky i prakticky vlastně asi nepůjde. Všem děkuji za rady a typy :kytka:

Zdravím ???? chtěla bych se zeptat jak jste to nakonec vyřešili? Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský soud rozhodl: Vondráčková se syny se musí vrátit do Česka!

Tomáš Plekanec může jásat. Kanadský odvolací soud včera rozhodl, že jeho dva... číst dále >

Praha jede! V prestižním průzkumu strčila do kapsy Lublaň, Budapešť i Bratislavu

Česko v mezinárodní konkurenci opět zabodovalo. Městem s nejlepší kvalitou... číst dále >