Koupě domu u hřbitova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  18.03.18 22:37
Koupě domu u hřbitova

Dobrý den, jdu si k vám pro názor. Uvažujeme o koupi RD kousek od hřbitova. Barácek je cca 100m od hřbitovní zdi a v podstatě bez sousedů. RD je na kopečku, z horní, levé ani právě strany nejsou žádní sousedi. Zhruba 100m z kopce jsou první řadovky(na většinu z baracku není vidět, jsou za stromy). Chtěla bych se vás zeptat na názor, šli byste do takové koupě? Ptám se hlavně z hlediska blízkosti hřbitova.. Nejbližší sousedy a kamarády, stejně tak jako obchod, školu a školku máme do 600m. Další plus je, že barák je na slunném místě a za super cenu. Patrala jsem po historii domečku a žádný mord ani katastrofa se tam nestala, původní majitel to prodává kvůli dluhům.. Nebýt hřbitova, tak by to byl dům našich snů, ale on tam je, proto váhám :think: Děkuji za názory a prosím anonym, rodina zatím neví, že máme takové plány.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 341 příspěvků 18.03.18 22:40

Nesla bych do toho…

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2168 příspěvků 18.03.18 22:42

Já bych se bála a asi nekoupila, taky tady jeden takový máme, nejste z Litvínova? :)

Hroznej puberťák
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 18.03.18 22:42

Vždyť je to to nejlepší, co může být! Ideální sousedi, kteří tě nikdy nebudou otravovat, nebudou dělat hluk, a ani nehrozí, že by to jednou prodali developerovi, co tam postaví panelák, hypermarket nebo továrnu :D :mavam:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 18.03.18 22:43

Šla bych do toho, jen by mi nejspíš vadily pohřby kvůli hudbě, ale představila bych si scénu z Vesnicko ma strediskova, jak tam na to holčička tančí :mrgreen: :lol:

Anonymní  18.03.18 22:43

@Danulinka16 ne, Královéhradecký kraj :)

potvurka89
Ukecaná baba ;) 1741 příspěvků 18.03.18 22:43

Ahoj,
já jsem strašpytel tak by mě hřbitov vedle domu od koupě odradil.
Pokud vám to vadit nebude tak podle toho jak je to velké město a kolik se tam dělá pohřbů tak uvažovat že tam bude dost často hodně aut a smutných lidí.

Heivka
Závislačka 2738 příspěvků 18.03.18 22:44

Takhle většinou stávaly hrobnické domky. Pokud vám nebude vadit nával lidí kolem dušiček a případné velké pohřby tak bych do toho klidně šla, jen si ověřte jestli na pozemku k domu není nějaké věcné břemeno ohledně provozu hřbitova a jestli nebudete omezení v užívání zahrady (třeba nějaké ochranné pásmo, které by třeba bránilo vyvrtat studnu nebo vybudovat ČOV).

Anonymní  18.03.18 22:44

@martina.se @Hroznej puberťák přesně to co vy říká partner, já jsem spíš straspytel :lol:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 18.03.18 22:45

Názory? To je přece na vás, jestli tam dokážete v klidu žít, nebo ne. Co na tom kdo vymyslí za tebe. 8o

Aries6
Generální žvanilka 21658 příspěvků 2 inzeráty 18.03.18 22:45
@Anonymní píše:
Dobrý den, jdu si k vám pro názor. Uvažujeme o koupi RD kousek od hřbitova. Barácek je cca 100m od hřbitovní zdi a v podstatě bez sousedů. RD je na kopečku, z horní, levé ani právě strany nejsou žádní sousedi. Zhruba 100m z kopce jsou první řadovky(na většinu z baracku není vidět, jsou za stromy). Chtěla bych se vás zeptat na názor, šli byste do takové koupě? Ptám se hlavně z hlediska blízkosti hřbitova.. Nejbližší sousedy a kamarády, stejně tak jako obchod, školu a školku máme do 600m. Další plus je, že barák je na slunném místě a za super cenu. Patrala jsem po historii domečku a žádný mord ani katastrofa se tam nestala, původní majitel to prodává kvůli dluhům.. Nebýt hřbitova, tak by to byl dům našich snů, ale on tam je, proto váhám :think: Děkuji za názory a prosím anonym, rodina zatím neví, že máme takové plány.

Bydlíme asi 100 m od hřbitova, akorát máme sousedy. Jen zahradou teda. Nevidím na tom nic divnyho ;)

pannda
Kelišová 6276 příspěvků 28 inzerátů 18.03.18 22:46

Známá takto bydlí za zdi hřbitova a nestěžuje si…

Verca1901
Kecalka 169 příspěvků 2 inzeráty 18.03.18 22:47

D

Příspěvek upraven 18.03.18 v 23:13

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 140 příspěvků 18.03.18 22:47

Dobrý den, podle mě jde čistě jen o to, jak to cítíte Vy a Vaše rodina. Nevím jak to vyjádřit, ale pokud máte z blízkosti hřbitova obavu z toho mystického hlediska a víte, že se tam nebudete cítit dobře, tak ani nejlepší cena a umístění domu Vám asi nepomůže. Ale pokud to s Vámi nic nedělá, tak proč ne. Mrtví jsou nejlepší sousedi, jak říká moje babička, Ti si hlučnou grilovačku na zahradě neudělají. Já osobě bych do toho nešla, protože to místo ve mě vyvolává neklid, i když to má být paradoxně místo posledního odpočinku.

Aries6
Generální žvanilka 21658 příspěvků 2 inzeráty 18.03.18 22:48

Tak podle mapy.cz mame ten hřbitov 40 m.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama