Je vhodná vinylová podlaha do bytu?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mumugirl
Kecalka 109 příspěvků 15.03.18 11:01
Vinylová podlaha do bytu?

Ahoj,

přemýšlíme, že bychom si do bytu dali do všech místností vinyl s dekorem dřeva. Máte to někdo tak? Jak jste s vinylem spokojené?

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 3983 příspěvků 15.03.18 11:14

@Mumugirl V jedné nemovitosti to tak mám, všechny místnosti stejná podlaha (včetně vstupních prostor a kuchyně), poze mimo koupelnu.
Ze zkušenosti mohu říct, že když se všude srovná podlaha (což je docela drahé vylít ji přesně na stejnou výšku ve všech místnostech), dá se pod podlahu dobrá izolace (vč zvukové) tak je to docela príma. Byť si pak uživtel doplní do ložnice a pracovny takové ty lokální koberce.
Co bych ale udělal jinak, že vysokou odolnost jsem nechal dát jen do vstupní haly a do kuchyně, dnes bych nelitoval dát tu vyšší do všech místností. Protože posunování židlí, pád věcí atd. prostě dokáží tu podlahu poškodit.

Agrion
Závislačka 2642 příspěvků 15.03.18 11:59

Mame v celem byte a jsme super spokojeni… davali jsme kvuli malym detem, protoze je to fakt odolny :lol: A vypada super :palec:

Agrion
Závislačka 2642 příspěvků 15.03.18 12:02

Fotky podlahy bez deti v telefonu nemam :lol: tak si je odmysli ;)

jancabr
Kecalka 156 příspěvků 28 inzerátů 15.03.18 15:38

Naši mají v domečku a jsou spokojeni. Mají psa - takže snadná údržba byla důležitá. My máme doma několik let klasickou plovoučku a asi bych jí už nepořídila. Vinil se mi zdá jako fajn volba. Nebo kvalitní linoleum

Z.jev
Závislačka 3086 příspěvků 15.03.18 16:16

@Mumugirl máme v jedné ploše a vypadá to dobře, já jsem spokojená. Údržba taky v pohodě. Doporučuju premiovou.

@Premek_Orac existuje sada na opravu, my jsme měli docela velký škrábanec po stěhování nábytku a skoro to není vidět. Nám to teda opravovali podlaháři, ale vyrábí to tuším supellex

nicetan
Stálice 58 příspěvků 15.03.18 20:58

My máme vinylovou podlahu Gerflor s textilní podložkou v celém bytě kromě chodby (tam je plovoučka od předchozích majitelů) a je to bájo. Je příjemná na boso a cenově fajn. A ani jeden škrábanec!

Premek_Orac
Závislačka 3983 příspěvků 19.03.18 10:22

@Z.jev Neznal jsem, moc děkuji!

eliik.black
Nováček 5 příspěvků 19.03.18 21:05

@nicetan Taky ji máme, je úžasná. Snadná údržba a vydrží domácí mazlíčky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama