Bývalé a současné

Anonymní
31.8.21 19:04

Bývalé a současné

Ahoj,
zakládám téma pro zamyšlení a ráda bych i názor jiných a váš pohled na věc.
Nezdá se vám, že v okamžiku, kdy se stanete partnerova ex a on má ve vztahu novou paní, stáváte se pro ni tou největší krávou světa? :) Je to myslím velice podobné, jako když se stanete tchýní. To je taky každá tak nějak automaticky **** pro svého zetě.
Nebo znáte nějakou ženu(třeba i vy samy), kde máte dobré mínění o bývalé svého muže? A vycházíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
969
31.8.21 19:06

:lol: nemám.
Ale o tchýni jsem dobré mínění měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
31.8.21 19:06

Já se s manželovýma bývalýma kamarádím…teda s většinou. Pro jednu jsem nenáviděná nextka… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3388
31.8.21 19:07

Nechapu, proc bych si o byvale sveho muze mela myslet, ze je krava :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 19:12
@Ernais píše:
Nechapu, proc bych si o byvale sveho muze mela myslet, ze je krava :think:

No, mně to třeba jeho přítelkyně řekla přímo před dítětem. I když jsem ji viděla asi po druhé. Nikdy jsme spolu nic neřešily, takže je jasné, že si ji bývalý pěkně zpracoval…

• Citovat
  • Nahlásit
3838
31.8.21 19:21

Jsme s novou partnerkou mého ex kamarádky, přátelím se ostatně i s expartnerem. Ex mého manžela jsme byli i na svatbě, i ona nám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26544
31.8.21 19:25

Tak každá si o sobě myslí, že je nejlepší ne? Pro toho svého. Takže každá před ní musela být horší. :nevim: Nicméně o jedné slečně přede mnou si nemyslím zlého vůbec nic, ani mi muž nic nevyprávěl. Prostě se k sobě nehodili. Byl to spíš takový pokus.
Ohledně tchýní to tak jasné není. Můj brácha svou tchýni a můj manžel moji mamku mají rádi a ctí ji, pomáhají atd. Rozhodně neplatí, že tchýně a uzený jsou nejlepší studený :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25496
31.8.21 19:32

Chlap měl pouze jednu bývalku a s tou jsem v pohodě. I si píšeme. Se současnou od mého bývalého, jsem se taky dokázala bavit normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
592
31.8.21 19:40

Ty s bývalou ženou mého muže vycházíme úplně vpohodě, nejlepší kámošky tedy nejsme ale bavíme se normálně a sem tam i něco společně podniknem :mrgreen: ale u nás v rodině jsou celkově dost nestandardní vztahy… Ale další bývalou přítelkyni muže opravdu nesnáším, ale nemyslím že je to nějaké pravidlo, prostě mi vadí jako člověk a navíc si dala dost práce aby nás od sebe s mužem rozeštvala, naštěstí neúspěšně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
31.8.21 19:42

Znám dostatek případů, kdy se partneři rozešli v dobrém a žádné pošklebování vůči bývalým se nekonalo. Asi to chce vyrovnané lidi.

Dokonce i rodinu, kde exmanželka, se kterou muž už přes 25 let není, pořád zašívá jeho oblečení s naprostým souhlasem stávající ženy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25016
31.8.21 20:06

Asi jak kdy, bjak kde. Podle mě to mají horší, když jsou v tom děti. Pak je ta exka pořád na scéně a leckteré next mají potřebu se vymezovat, vze ony jsou pro svého drahého to nejlepší, a pak můžou na bejvalku nasazovat, aby ho náhodou nenapadlo se vracet :jazyk:
My se s novou družkou, učiněným andělem, mého ex celkem ignorujeme, ale tenhle stav trvá už dvacet let…já si o ní nikdy nemyslela nic moc dobrého. tím, že se teď stala nextkou už se to z mého pohledu moc nezhorsilo. Ale ona mi nasazuje psi hlavu, všechno dělám špatně, špatně vychovávám syna, špatně sem se starala o dům, bla bla bla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Nu what, mě je to vcelku u zadku, asi si potřebuje něco dokázat…jen mě vytáčí, když to o mě vykládá synovi :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25016
31.8.21 20:11

@carnifax my se rozešli taky v dobrém, ale nová paní to docela zavty skoro dva roky rozbila :? Mrzí mě to kvůli malýmu, občas je složitý něco domlouvat, když je ona poblíž, má potřebu mluvit do věci, do kterých jí nic není, je skoro vždy v opozici a bejvalej je pak jak mezi mlýnskými kameny. Až je mi ho občas líto :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15254
31.8.21 20:11

To je jen tam, kde jsou ve hre deti, ne?

Exka na ne kasle, nevychovava, nevstepuje jim navyky a za alimenty chodi ke kadernikovi.
Nebyt obetave nextky, tak ty chudaci deti ani poradne nevyrostou :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25016
31.8.21 20:15

@Lucie_Sx no jisteeeee, mě tuhle dokonce drze napsala, že se o syna stará víc než my, jeho rodiče, a že bez ní by z něj vyrostl rozmazlenej fracek. No ještě že ji máme :srdce: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25016
31.8.21 20:18

Jinak teda, já se už potkala s dvěma exkama mýho chlapa, a nechávají mě chladnou :nevim: ale tam nejsou děti, no, pak by to možná zase bylo jiný. Ono asi obecně ty next moc nedávají, že se spolu ti rozešlí baví, a kvůli dětem přecijen musí, že…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat