4 týdny po pádu

Anonymní
23.8.11 19:50

č týdny po pádu

Ahoj holky skoro před 5 týdny mi malá spadla z jídelní židličky na hlavu, no spíš čelo chtěla sem se zeptat kdyby měla prasklou lebku, nebo třeba krvácela do mozku že už by se to nějak projevilo??? u dr sme nebyli

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7637
23.8.11 20:00

no samo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
FloraBolger
23.8.11 20:07

Dle naší pediatričky po pádu na hlavu se má dítě více sledovat 3 dny (velikost zorniček, zvracení, malátnost atd…). Takže souhlas s pannda :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Hodaka
23.8.11 20:08
Anonymní píše:
Ahoj holky skoro před 5 týdny mi malá spadla z jídelní židličky na hlavu, no spíš čelo chtěla sem se zeptat kdyby měla prasklou lebku, nebo třeba krvácela do mozku že už by se to nějak projevilo??? u dr sme nebyli

to je hustý ptát se po 5 týdnech :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.8.11 20:11

já už se tu ptala ale pořád mám strach a furt kontroluju už je z toho chudák malá asi taky pěkně otrávená je jí čerstvě rok

• Nahlásit
  • Citovat
2615
23.8.11 20:13

Tak příznaky by už měla,kdyby mi malá spadla na hlavu ze stoličky,jela bych k doktorovi.Ale každého věc a rozhodnutí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
23.8.11 20:25
Hodaka píše:
Anonymní píše:
Ahoj holky skoro před 5 týdny mi malá spadla z jídelní židličky na hlavu, no spíš čelo chtěla sem se zeptat kdyby měla prasklou lebku, nebo třeba krvácela do mozku že už by se to nějak projevilo??? u dr sme nebyli
to je hustý ptát se po 5 týdnech :roll:

Tohle je už asi pátá dskuez zakladatelky na stejnou otázku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
23.8.11 20:28

Krvácení by se už určitě projevilo, říká se do dvou-tří dnů. Drobná prasklinka na lebce se může udělat, nemusí u toho být krvácení a pozná se jen na RTG, ale stejně se s tím nic nedělá, takže po pěti týdnech bych kvůli tomu k doktorovi už nechodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hodaka
23.8.11 22:43
Anonymní píše:
já už se tu ptala ale pořád mám strach a furt kontroluju už je z toho chudák malá asi taky pěkně otrávená je jí čerstvě rok

No tady ti stejně nikdo nic neřekne, pokud máš strach a jsi z toho na nervy tak zajdi k dr, i když už je to 5 týdnů.Mudra ti řekne co a jak.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama