Caboo nebo Manduca?

384
21.7.15 14:37

Caboo nebo manduca?

Holky prosím o radu. Synkovi je 7 týdnu. Chtěla bych si koupit nějaké nosítko, ale nevím jaké. Líbí se mi caboo, ale hodně jsem četla, že v tom děti nosili třeba jen do 4 měsíců a pak přešli na jiné, třeba na Manducu. Jelikož to potřebuji, jen na občasné nošení - jednou, dvakrát týdně. Nevím, zda tedy koupit caboo nebo tu manducu? Poradíte prosím? Budu ráda za zkušenosti. Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1658
21.7.15 14:58

Myslím, že na manducu je ještě brzy, bude ti v tom hodně plavat. Nejuniverzálnější je šátek, ten je pro mimčo i pro větší dítko. Já mám kromě šátku ještě nosítko Emeibaby. To jsem používala cca od 2 měsíců, ale určitě by šlo i dřív, je tak myslím cca do 18 měsíců, já mám pro větší potom Skaldino, tak mi to nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7064
21.7.15 15:28

@terka85 z těchhle dvou určitě Manducu. U těch šátkonosítek typu Caboo jsem slyšela a četla od více lidí, že jim to jde na malé mimčo špatně utáhnout, miminko tam pak plave a není ve správné poloze. Do Manduky se dá koupit novorozenecká vložka, takže by vám měla vyhovovat už teď.
Jinak teda za mně taky nejlepší šátek, univerzální, pohodlný a vázání není zas tak složité, jak se ze začátku zdá. Nosítko (Kibi) jsme kupovali až pro chodící dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama