Čaj pro 3měsíční miminko

Anonymní
20.2.20 16:40

Čaj 3. Měsíční miminko

:palec: aAhoj holky, mám dotaz malá mi vůbec nechce pít čaj je na um jsou ji 3. Měsíce za 17dni ji budou 4. Čaj musíme dávat na doporučení Dr davám fenyklový zkoušela jsem všechny značky ale malá ho nechce pít jediný který si aspoň trochu cucne je od Sunarku zkoušela jsem vodu tu vůbec… Můžu už dát nějaký ovocný např. Od HiPP ten bio děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12282
20.2.20 16:43

A z jakého důvodu MUSÍ pít čaj? 8o jestli kvůli prdíkům, tak zkus kapičky, třeba Espumisan, Babycalm… co spíš naučit na vodu? Nevím jak je to u dětí na UM s pitím..
Moje dcera měla čaj někdy v roce a vodu začala pít až s příkrmy, do té doby byla jen kojená.
Edit: a proč v dotazech pro adminy? :think: Tohle asi patří do jiné diskuze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 16:46

Zkouším vodu a budu zkoušet dál..kapičky jsme zkoušeli i probiotika malá trpí zacpou sama se nevykaka s dr. na gastru mi řekl že za to můžu já když ji nedávám čaj :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
158
20.2.20 16:47

Normalne už můžete zkusit cajiky určené od 4m zkuste HIPP sipek, nebo ten ovocný. Bude to sladké, změna chuti uvidíte třeba ho bude chtít. Sunarek je hodně sladký a vonavy tak by ji ten hipp mohl vyhovovat.
@lucynka25 Děti na UM musí doplňovat tekutiny čajem, um slouží jako “pevná strava” a dítko si z toho nevezme tolik potřebné tekutiny na zavodneni kolik potřebuje. Proto děti musí pít cajik, ti co jsou plně na Um teda :grin: :grin: jinak muže docházet ke kolikam, dehydrataci, bolení bříška. :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 16:48

A za ty dotazy pro adminy se omlouvám preklikla jsem se

• Nahlásit
  • Citovat
158
20.2.20 16:49
@Anonymní píše:
Zkouším vodu a budu zkoušet dál..kapičky jsme zkoušeli i probiotika malá trpí zacpou sama se nevykaka s dr. na gastru mi řekl že za to můžu já když ji nedávám čaj :nevim:

Čistou vodu nedávejte pokud mimco netrpí průjmem a jinou nemoci u které je potřeba okamžité zavodneni. Takto malý organismus vám ještě nemusí úplně přijmout samotnou vodu. Max opravdu po troskách a jinak zkoušet ten čaj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12282
20.2.20 16:49

@Cloui aha aha, díky za vysvětlení. Já mám kolem sebe samé kojné :mrgreen:
Ale tak bych mu nenutila ten fenyklový, koupila bych kvalitní ovocny, nebo tu vodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 16:52

@Cloui zkusím ten šípek moc děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
158
20.2.20 16:53

@lucynka25 děti nim do 3mesicu nesmi ovocný tak proto se jim cpe ten fenykl :grin: je to s těmi dětmi na UM trochu složitější s potvurkami :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2850
20.2.20 17:35
@lucynka25 Děti na UM musí doplňovat tekutiny čajem, um slouží jako “pevná strava” a dítko si z toho nevezme tolik potřebné tekutiny na zavodneni kolik potřebuje. Proto děti musí pít cajik, ti co jsou plně na Um teda :grin: :grin: jinak muže docházet ke kolikam, dehydrataci, bolení bříška. :))

Není pravda.. Pokud se nebavime o parném létě, tak nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
20.2.20 17:42

@ProfZav určitě to víte přesněji než nějaká hloupá zdravotní sestra na dětském ze ano? :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
20.2.20 18:24

Ja nabizim vodu a caj od Hippu, ten hermankovy, a vezme si to jen tehdy, kdyz ma opravdu zizen (to uz zpravidla ma i sussi rtiky). Nabizim kazdy den a bez zizne si to nevezme. Jsou mu 4m. V porodce mi rikali, ze do ukonceneho 4m davat jen bylinkovy caj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2850
20.2.20 19:17
@Cloui píše:
@ProfZav určitě to víte přesněji než nějaká hloupá zdravotní sestra na dětském ze ano? :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

Mám druhé dítě na um a obě přežily bez čaje. Ani mi dětská dr. nikdy neříkala, že mám dávat něco k pití. To az se zavedením příkrmů. Netvrdím, že čaj děti nesmí, ale není nutné všem dětem na UM ho dávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
20.2.20 19:31

Tak naše Dr. Dává čaj všem dětem které jsou pouze na UM říká že mě také nestačí jen jíst ale musím pít to sami prý platí u dětí no u nás hlavně malá trpí zacpama takže nějaké tekutiny jsou potřeba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 19:34

U nás právě také zácpy dr.mi v nemocnici vynadal proč jako nedávám čaj že by chtěl viděl mě kdybych jen jedla a nepila :zed: takže tu řeším co za čaj když malá prostě fenyklovej nechce od všech značek ne a ne :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama