Čalouněná postel DUNVIK Ikea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smutná máma
Kelišová 5443 příspěvků 56 inzerátů 24.08.19 17:55
Čalouněná postel DUNVIK Ikea

Máte prosím někdo tuto postel? jak se na ni spí? jakou matraci jste vybrali?
https://www.ikea.com/…s/S39171958/

Děkuji předem za postřehy :mavam:

Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 24.08.19 18:01

Tak jelikoz je to ram. Tak to muze max vrzat. Spi se na matracich a ty si vybirate podle sebe!! Uplne stejne jako byste kupovala na doporuceni spodni pradlo, vcetne velikosti :roll:

Kazdopadne na matracich nesetrit! A aby byla vyssi a pevnejsi konstrukce. At se hnedka neprolezi.

Zuzi79
Kecalka 326 příspěvků 24.08.19 18:30

Ja ji mam, a je super. Matraci, co mam, uz bohuzel nevyrabi, byla drazsi, jedna stala cca 6 tisic. Nemuzu si vubec stezovat, fakt. A ano, na matraci nesetrit. Jedina mozna nevyhoda je, ze je dost vysoka - takze pokud mate jezevcika, se kterym jste zvykli spat v posteli, nebo malinke deti, tak je to trochu problem :)

smutná máma
Kelišová 5443 příspěvků 56 inzerátů 24.08.19 18:39

@Zuzi79 a máš tam každou matraci zvlášť nebo v kuse? Jezevčíka nemáme :mrgreen:, jen kocoura

Zuzi79
Kecalka 326 příspěvků 25.08.19 12:23

@smutná máma Mam dve matrace, mam to celkove radsi, kdyz vedle mne spi chlap, tak at se vzajemne nenadhazujem :) a to prostredni deleni ani nevadi, kdy jsem sama, tak lezim tak nejak napric a ok :) A to nemam sirku 180, ale jen 160 - bohuzel se mi nevesla do loznice.

Váš příspěvek
Reklama