cam portofino

Anonymni
9.4.07 00:05

cam portofino

marne shanim kvalitni sportak,vybrala jsem si cam portofino a potrebuju zjistit jeho pro a proti.mate s tim nekdo nejakou zkusenost?diky za odpoved..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2649
10.4.07 08:19

Ahoj,

já ho mám. Záleží na tom, co od něj očekáváš a jak velké máš dítě. Menší dítko bych do něj nedala, není odpružený, malé kolečka, celkově kostitřas. Nemá polohovací nožičky, takže pokud ti v něm má dítě spát, nebrat. Do špatného terénu taky není, spíš na rovné chodníky. Stříška je celkem malá, v létě moc nestíní, kupovala jsem slunečník.
Já jsem ho kupovala pro Filipa, když měl rok a čtvrt, na cesty do obchodu a případně MHD. Kriteria byla - lehké, malé, ať se všude vejdeme, spojená rukojeť, dobrá ovladatelnost, velký nákupní košík, dobré skládání. Tohle vše splňují, takže já jsem spokojená.

Martina a Filip - 2 roky, 4 měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
10.4.07 10:14

Ahojky,

tak tento jsme kupovali, když měla malá rok. Já jsem s ním spokojená, je lehký dobře skladný, nejezdili jsme s ním v terénu, ale když jsem s ním jela po zahardě u mamky tak to bylo v pohodě. Potom mi holka začala bojkotovat kočár, tak jsme jej na půl roku vy:,–(ili no a teď jsme byli v neděli v zoo a malá strašně chtěla do kočárkua vydržela tam skoro celé dopoledne - nyní má 2 roky, měří 90 cm, váží 13
kg a kočárek nám byl dostatečně velký.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama