Cam Portofino

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 22.04.09 12:23
CAM PORTOFINO

Prosim o radu a zkusenosti.
Mam moznost odkoupit tyto golfky od zname za 1000, coz mi prijde malo, presto nerada kupuju zajice v pytli. Zkusebni jizdu mame za sebou, prckovi se v nich libi, me vyhovuje polohovani, velky kos a spojena rukojet. Tak prosim vase zkusenosti a hlavne, jestli jste na tomto kocarku nasly nejake mouchy, neco, co vam treba opravdu vadi a ceho jsem si behem prvniho dne nemusela vsimnout.

Moc dekuju vsem.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 22.04.09 13:04

Ahojky, mám tenhle kočárek asi tři měsíce a jsem spokojená - hlavně při nakládání do tramvaje :D Jedinou vadou je to, že nemá prodloužené polohovací nožičky. Vzhledem k tomu, že je docela dost místa mezi rozkrokem dítěte a popruhem na sedáku, tak se naše malá jakoby svezla dolů a seděla docela zbořeně. Pásy přes ramena jí pak nedovolovaly se napřímit. Zpříma samozřejmě seděla, ale jen než se svezla. Řešením by bylo jít dát přes ramena hodně na volno, to se z nich ale vysvlíkala a všemožně blbla. Tak jsem to vyřešila tak, že ji poutám jen tříbodově, pásy přes ramena rovnou nemá. A sedí krásně, drží se madla, nožkama už dosáhne na stupátka, nepokouší se osvobozovat apod. (Možná ale tvoje dítko snese záklon s opřením - napolohuješ záda a pak tohle nebudeš řešit. Já jsem kupovala tenhle kočár, protože malá nesnese být připoutaná do pololehu.) Záleží taky, jak je prcek velký. Našemu dítku bude 15 měsíců.

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 22.04.09 13:10

Memu je 14 mesicu :) Tohle co pises mi dela taky. Vcera se v tom porad takhle valel, jenze on mi to dela i ve sportaku, ale ten ma navic jeste mezi nozkama takovy pruh, ktery je obtoceny o to madlo, takze ho to drzi jakoby o trochu vic. Ale obavam se, ze to nevyresim, protoze to fakt dela porad, kdyz je trochu unavenejsi…
Jj ty nozicky, to uz me taky napadlo, jestli to nebude problem, ze nemaji polohovani. Muj sportak je ma a mame to polohovani nahore, prijde mi, ze se mi sedi i lip, jenze to je asi tim, ze u sportaku jeste nedostane nozkama na to stupatko dole, u tohohle CAMu uz jo, takze si je tam oprel.

Ja ho prave chtela hlavne do busu a na takove to cestovani, do mesta a na delsi prochazky mam sportak… Do busu bych ho vzala jednou rukou coz je super :)

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 22.04.09 13:22

Já jsem ho měla u staršího syna a byla jsem spokojená. Na krátké pochůzky do obchodu nebo do města. Nákupní košík je fakt super. V kočárku už nespal, takže nepolohovací nohy mi nevadily. A poutala jsem taky jenom 3 bodově, nesnášel být přilepený k opěrce.
Mladší ale ještě v kočárku spává, takže se ohlížím po jiném s polohovacíma nožičkama.
Jediné, co mi vadilo, byly nekulaté trubky - nešel na ně připnout obyčejný slunečník, musela jsem koupit nějaký značkový za 800 Kč :-(

Martina

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 22.04.09 13:36

Já mám obyč. slunečník s úchytem na „rozpleské“ trubky už od loňska, měla jsem takový i velký kočár. Sehnat určitě jde. Ale letos ho asi nevytáhnu, stejně by ho malá zruinovala. Pořídila jsem kšiltovku :D A ty nohy - pokud už malý dosáhne na stupátka a nechceš CAM na spaní, neřešila bych to.

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 22.04.09 15:34

Na spani asi ne, od toho mam sportak. A pokud bude tak unaveny a usne tak si myslim, ze je mu pak uplne jedno, v jake poloze bude mit nozky :D

Chci ho spis fakt jako rezervac na cestovani busem a vlakem, ze se da snadno slozit a vzit do ruky…

Slunecnik taky asi resit nebudu, taky mame ksiltovku :) I se sportakem jezdim s odklopenou strechou, kdyz je pekne, maleho mazu opalovakem a na slunicko si stejne musi zvyknout ;)

ale diky moc za postrehy.

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 22.04.09 19:22

Tak jsme je byli znovu projet a mam dalsi poznatky. Jeli jsme na hriste a zpet, kdyz jsme tam dorazili, byla jsem presvedcena, ze je brat nebudu. Jak jsem zvykla na odpruzeny sportak, mela jsem dojem, ze jedu s traktorem :oops: (ale za to muze ten nezvyk), navic, kdyz mam kocar nadzvedat u obrubniku, mam co delat to utahnout, prece jen prcek ma 13 kg a je to fakt sila, zvedat to. Proste je zvlastne rozlozena vaha. Ale co mi vadilo nejvic a proc si myslim, ze do nej asi nepujdeme, jsou ty bocni „ochrany“ nebo co to je na lehatku. Mne proste prijde, ze se mu tam spatne sedi, protoze se tam nevejde. Ma dost siroky ramena (no on je to kus chlapa) a je tam vazne natesno… A tak se chci optat - mate to tak taky?? Sedi vam tam deti taky tak, nebo tam maji misto?? Proste se tam vklidku neopre, prekazi mu to :( A taky jsem koukala, ze kdyz sedi naprimene, tak ma nad hlavou jen par centimetru k boudicce, tudiz staci, aby malicko povyrostl a nebude se tam vejit vubec :(

No jo, jenze kdyz jsme jeli zpet, jelo se mi s tim naopak uplne skvele a ja jsem tedka fakt na vazkach :( Nechci udelat kravinu a taky nevim, jestli by ode me ten kocar pak nekdo koupil…treba na mmb........

Achjo ja fakt nevim :( Holky poradte prosiiiiiiiii­iim..........­......

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 22.04.09 20:49

Ahoj Danyleo, no naše malá bude mít tak 10 kg, možná sotva, vleze se tam myslím dobře. Hlavně teď ale sedí vepředu a nohy má na stupátkách, takže se ani neopírá, každopádně jsem si ničeho podezřelého nevšimla. Každopádně tak rychle už teď děti nerostou, moc bych to neřešila. Co jsem se tak dívala, tak použité Cam portofino se prodává tak za 1500-2000, takže jestli je zachovalý, prodat určitě půjde. No a traktor jsou každé golfky, než si člověk zvykne (teda nepočítám cenové relace 8 tisíc apod., tam je to možná jinak).
Víš, to je tak, když si ho můžeš pořádně vyzkoušet :lol: Kdybys ho měla z krámu, nic už nezmůžeš a budeš si říkat, jak skvěle jsi koupila :wink: Takže i mě ber s rezervou, nemůžu si přece říkat, že jsem vybrala špatně! :P

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 22.04.09 21:05

Tak to je jasny, ja jsem taky ze vseho, co si koupim, vypleskla a nadsena a rozhodne bych to nepomluvila :D:D

Ale pokud se mi to povede kdyztak prodat za 1500, tak do nej jdu. Ja ho mam totiz za 1000 a vypada fakt jako novy :)

Jeste mam cca 14 dni na rozmyslenou… tak uvidim, jestli se v nem bude malemu libit.

lucotek
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 06.01.13 13:47

Viděli jste někdo už verzi 2013???

nulu86
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 12.04.13 21:31

Ahoj, dnes jsem verzi 2013 koupila, ale myslím, že ty už jí máš zkouklou, že :mrgreen:

MDzTU
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 13.04.13 20:03

Nulu86 taky po něm pokukuju…jak jste spokojená?:-)…Nová verze má i polohování nožiček že?

nulu86
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 17.04.13 14:46

Ještě ho nemám doma, měl by do týdne dorazit, tak dám vědět, jak jsem spokojená. Ano, už má polohování nožiček :)

liviatn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.13 22:34

Ja ho mam uz doma. Aletusim 2012 aspon v obchode povedali ze je to minulorocna kolekcia. A ano polohovanie noziciek uz tam je. Aj rukovat kocika sa polohuje. Som zvedava, zajtra ho s malou prevetram.

liviatn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.13 22:34

Ja ho mam uz doma. Aletusim 2012 aspon v obchode povedali ze je to minulorocna kolekcia. A ano polohovanie noziciek uz tam je. Aj rukovat kocika sa polohuje. Som zvedava, zajtra ho s malou prevetram.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >