Camarelo elf

1.4.17 17:13

Camarelo elf

Prosim mate nekdo sportak camarelo elf?? Je to novinka. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4.4.17 20:30

Dobrý den, máme ho sice 1. den, ale naprostá spokojenost. Oproti Camarelo Eos má lepší konstrukci a rozepinací nánožník, což je perfektní :D jinak přebalovací batůžek je krásný :srdce: byla to láska na první pohled :srdce: a malému se v něm také líbí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twitter
5.4.17 16:03

@Lucka Z. :mavam: dobrý den, já vybírám ze všech možných kočárů. Z těch drahých mi nic nevyhovuje. Tento kočárek jsem našla náhodou. Je krásný. Když ho máte, chtěla bych se zeptat, jestli se nepřeklápí dozadu? Dívala jsem se na video a paní jak ho vozila, tak přední kolečka několikrát ulítla. Je to tohle video https://www.youtube.com/watch?….
Kolik má prosím poloh do sedu?

• Nahlásit
  • Citovat
5.4.17 20:40

Dobrý večer, polohy má čtyři - sed, polosed, „pololeh“ a vodorovnou. Zatím máme vyzkoušený pololeh a v leže. Co se týká překlopení: myslím si že, by se to nemělo stát, kočárek má regulaci odpružení, ale ještě jsem nezkoušela. Dneska jsem jezdili skoro celý den v terénu i ve městě a naprostá spokojenost :D na madle jsem měla docela těžký batůžek (máme spousta krámů) a kočárek se při zastavení nepřeklápěl. Já jsem vybírala hlavně podle stříšky (u tohoto je opravdu hodně dlouhá, sluníčko nemá šanci 8)). Potřebovala jsem aby byl skladný (mám malý kufr u auta) a krásně se mi tam vejde. Samozřejmě i cena celkem příznivá :dance:. Jinak moc chválím „kukací okénko“. Jedinou výtku mám k madlu, mohlo být o trochu delší, občas batůžek nakopnu, ale to je jen detail. Od firmy Camarelo máme trojkombinaci a nemůžu si na výrobce ztěžovat :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 07:32

Maminky my ho mame 5 m a max spokojenost i v terenu, mohu jen doporucit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.17 07:29

Holky kolik má nosnost tento kočárek? A je k němu tedy taška a držák na pití? Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.17 08:56

Dobrý den, nosnost nevím jakou má :nevim: jinak držák na pití má a tašku také, nebo spíš takový batůžek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.17 08:59

Foto batůžku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.17 09:51

@Lucka Z. Ty máš šedou verzi? Taky bych ráda šedý, z těch tří co nabízejí se mi líbí ta žíhaná.. jakou máš ty? A nemáš náhodou reálný foto kočárku i s tím držákem na pití?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.17 11:56

Jj šedý se mi líbil nejvíc :srdce: myslím, že je to ta barva EL-3 :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.17 12:31

Paráda děkuji moc :srdce: ještě vědět tu nosnost, tak jdu do něj okamžitě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.17 12:35

Teď sem našla návod k obsluze a tam píšou nosnost 15 kg 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.17 13:17

Jé díky moc ;) Tajně jsem tedy doufala, že bude nosnost vyšší než u EOSu, když udělali lepší konstrukci a další zlepšováky.. no nevadí, přesto do něj asi půjdu, protože se mi fakt líbí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.17 13:19

Já jsem s nim opravdu spokojená a neměnila bych :srdce: tak snad jsem trochu pomohla 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.17 13:20

Určitě jsi pomohla, fakt moc díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie