Canaba - recenze

23.12.19 12:04

Canaba recenze

Chtěla bych slyšet názory na tuhle firmu, ale nejlépe od lidí kteří v domech od nich opravdu bydlí. Před vánoci jsme se rozhodli že od nich dům koupíme,(nejspíše Ideal, ale ještě se sjedeme podívat do toho centra vzorových domů) ale chtěla bych ještě slyšet nějaké zkušenosti s tím jak to probíhá když se všechno podepíše, hlavně ta doba výstavby, jestli to fakt stihnou a taky jestli se cena potom už nezvedá jak říkají, nerada bych pak přišla pro klíče s tím že musím ještě něco doplatit. Díky za každou odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.12.19 12:16

Do toho centra si opravdu zajeďte, nám to pomohlo hodně, člověk si to tam může osahat a prohlédnout jak to bude vypadat. My od nich máme Uno, a až na to že díky pomalým úřadům jsme mohli začít stavět asi o měsíc později než jsme chtěli tak bylo všechno v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 12:25

@verkobeka Aha, a oni to pak stihli postavit do tý doby jak mají napsaný? A nedopláceli jste něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 12:42

Jojo, to oni stihli naštěstí takže do podzimu jsme se mohli nastěhovat, já právě nechtěla řešit stěhování v zimě, takže to se povedlo, a nedopláceli jsme nic. To na začátku si řeknete jestli chcete něco navíc nebo něco lepšího, jako nějaký vybavení nebo tak, to vám spočítají hned na začátku a pak už se to nehýbe, nebo aspoň u nás to tak v tý době bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 12:49

Jo já jsem to někde četla že to tak dělají, tak dobrý, toho jsem se bála asi nejvíc že bychom pak dopláceli něco navíc ještě. Tak díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
23.12.19 13:28

My máme ten Ideal, seděl nám z jejich nabídky nejvíc co se týče ceny/dispozice a jsme s ním pořád spokojený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
10.1.20 11:20

Taky od nic máme postavený barák a suprovka, bydlí se nám moc dobře, hodně rychle jsme si zvykli na větší prostor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama