Candy CSW4 364D/2-S máte ji?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 02.03.18 18:20
Candy CSW4 364D/2-S mate ji?

Dobry den, chtěla bych se zeptat na vase zkusenosti s touto prackou se susickou…Jak dlouho susi pradlo? a je pradlo opravdu suche? Ja tedy nepocitam s tim, ze pradlo vytahnu uplne suche, ale mozna se pletu :)

Reakce:

pajisek90
Závislačka 2524 příspěvků 02.03.18 18:28

Mam Candy pračku se sušičkou. Suším většinou dvě hodiny. Něco i hodinu a půl. Prádlo mám vždy suché. Někdy i přesušené

pajisek90
Závislačka 2524 příspěvků 02.03.18 18:31

Osobně mám tuto
https://www.datart.cz/…5TWHC-S.html

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 02.03.18 19:06

@pajisek90 Super diky za info…Vite co me zarazi, proc je tak vysoka spotreba vody… u vasi je 115l a u te co jsem psala 110l… :(

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 02.03.18 19:09

Klidne piste do zprav :)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 02.03.18 19:12

Chtěli jsme ji koupit, ale nakonec jsme za lepší peníz sehnali větší, tak máme jinou, ale taky candy, prádlo vysuší hezky, dosucha, suší tak 2,5 hodiny (ale jak říkám, je větší, 9kg praní a 6 kg sušení). akorát máme ji něco přes měsíc, předtím jsme sušičku neměli, a zjistila jsem, že věšet prádlo mě asi baví, suším jenom, když mám výjimečně plnej balkon, jinak, což je většinou, si to radši pověsím :oops:

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 07.03.18 11:26

@pajisek90 @slavuska1 Holky pouzivate i balonky pri suseni? ma nejakou vyhodu nebo to jsou zbytecne vyhozene penize? Diky

pajisek90
Závislačka 2524 příspěvků 07.03.18 13:51

Mam je koupené. Rozdíl jsem neviděla. Použila jsem je asi 3×

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 07.03.18 14:43

@pajisek90 Diky tak aspon vim, ze neni treba :) :)… tesim se az ji budu mit doma a nebudu muset susit pradlo na snure :) :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >