Candy CSW4 364D/2-S máte ji?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LUCYHla
Kecalka 171 příspěvků 02.03.18 18:20
Candy CSW4 364D/2-S mate ji?

Dobry den, chtěla bych se zeptat na vase zkusenosti s touto prackou se susickou…Jak dlouho susi pradlo? a je pradlo opravdu suche? Ja tedy nepocitam s tim, ze pradlo vytahnu uplne suche, ale mozna se pletu :)

Reklama

Reakce:

pajisek90
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 02.03.18 18:28

Mam Candy pračku se sušičkou. Suším většinou dvě hodiny. Něco i hodinu a půl. Prádlo mám vždy suché. Někdy i přesušené

pajisek90
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 02.03.18 18:31

Osobně mám tuto
https://www.datart.cz/…5TWHC-S.html

LUCYHla
Kecalka 171 příspěvků 02.03.18 19:06

@pajisek90 Super diky za info…Vite co me zarazi, proc je tak vysoka spotreba vody… u vasi je 115l a u te co jsem psala 110l… :(

LUCYHla
Kecalka 171 příspěvků 02.03.18 19:09

Klidne piste do zprav :)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31577 příspěvků 02.03.18 19:12

Chtěli jsme ji koupit, ale nakonec jsme za lepší peníz sehnali větší, tak máme jinou, ale taky candy, prádlo vysuší hezky, dosucha, suší tak 2,5 hodiny (ale jak říkám, je větší, 9kg praní a 6 kg sušení). akorát máme ji něco přes měsíc, předtím jsme sušičku neměli, a zjistila jsem, že věšet prádlo mě asi baví, suším jenom, když mám výjimečně plnej balkon, jinak, což je většinou, si to radši pověsím :oops:

LUCYHla
Kecalka 171 příspěvků 07.03.18 11:26

@pajisek90 @slavuska1 Holky pouzivate i balonky pri suseni? ma nejakou vyhodu nebo to jsou zbytecne vyhozene penize? Diky

pajisek90
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 07.03.18 13:51

Mam je koupené. Rozdíl jsem neviděla. Použila jsem je asi 3×

LUCYHla
Kecalka 171 příspěvků 07.03.18 14:43

@pajisek90 Diky tak aspon vim, ze neni treba :) :)… tesim se az ji budu mit doma a nebudu muset susit pradlo na snure :) :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama