Černý IKEA dřez - máte někdo?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

suvik
Nadpozemská drbna 26169 příspěvků 02.03.18 14:00
Černý IKEA dřez - máte někdo?

Nemate nekdo zkusenost s timto typem drezu, slozenim je nejak 80%z kamene a zbytek nejaka umelina asi. Zajima me, jak moc se nici, skrabance apod. Predpokladam, ze vodni kamen videt jde a je to o udrzbe, mame nerez a musi se to cistit casto, jinak vypada desne, takze o to mi nejde.

Spis jestli se nenici tim mlacenim nadobi o steny apod. Diky!

Reklama

Reakce:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 02.03.18 17:30

Také by mě zajímalo :) jakýkoliv černý dřez :palec: uvažujeme nad tím :mavam:

suvik
Nadpozemská drbna 26169 příspěvků 02.03.18 17:36

Vypada to moc pekne vid. ;-)

Akorat aby tak vypadal i po par letech :-)

Kskaja
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 02.03.18 17:42

No právě. Drhnu doma pořád, protože mám lesklou černo bílou kuchyň na které je všechno vidět. Tak o trochu drhnutí navíc už se ztratí :lol:. Sestra si pořídila bílý a vypadá super.

reny14
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 02.03.18 18:00

My máme přesně tento dřez. Máme ho asi 2 roky. Je na něm vidět prach a každý drobek. Ale s tím se počítá (černá barva). Musím hi utírat do sucha, pak vypadá pěkně. Na dně už máme škrábance, nevim od čeho. A sem tam uštíplá hrana (od pánvičky a posledně mi spadl na hranu hrnek). Manžel si prosadil černý dřez, já bych příště brala pokud možno ne něco jednobarevného. Mám pocit, že tak za 10let bude nutná výměna. Opravdu si musím dávat pozor, když myju ručně nádobí.

Kskaja
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 03.03.18 10:46

@reny14 děkuji za zkušenost. :kytka:

Litta
Extra třída :D 12985 příspěvků 03.03.18 11:11

Mám, ten bez odkapávače a docela krátce. Snad vydrží, líbí se mi víc než nerez. Voda na něm trochu vidět je, ale ne tolik jako na klasickém, jsem zatím spokojená. Ale já dřez na mytí nádobí v podstatě nepoužívám, vše kromě pánví dávám do myčky. Takže jen oplach zeleniny a misky pro psa.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama