Podlaha do kuchyně vhodná pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pozitivni-obrazy
Stálice 58 příspěvků 01.03.18 08:26
Podlaha do kuchyně vhodná pro děti

Ahoj, děláme novou kuchyň a ráda si dám poradit. Máme batole, v květnu druhé dítě, pak by mohlo přibýt ještě třetí…prostě pořád se tu někdo plazí a bude plazit po podlaze :lol: V budoucí nové kuchyni nám řemeslníci nabízeli, že nejlepší na úklid jsou kachle, ale to jsme jim řekla, že je studené…ráda bych něco, kde těm prťousům neumrzne zadek a předek, když se tam budou ještě několik let batolit. Kuchyň je samostatná místnost, ale trávím tam dost času. Prosím vás, co máte v kuchyni, jaké jsou vaše zkušenosti pro děti? Aby to bylo aspoň trochu teplé, ale zároveň to vydrželo, když se tam sem tam někdo počůrá a pod.. :lol: Děkuju za tipy

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 08:28

Ahoj, my máme dlazdicky, ale podlahové topení. Takže zima není. :)

Pozitivni-obrazy
Stálice 58 příspěvků 01.03.18 08:35
Ještě dodatek

Ještě dodatek, že jsme až v polosuterénu, tedy přímo nad zemí. Takže toho chladna od podlah je tu více.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8158 příspěvků 01.03.18 08:36

Dřevěné parkety - jsou super. A po stěhování budeme mít dlažbu s podlahovym topením.

Netopirek
Kelišová 7226 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 08:43

Máme byt v přízemí. A máme všude dlažbu. Problém s chladem nemáme. :nevim:

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9743 příspěvků 01.03.18 08:44

@Pozitivni-obrazy Pokud jste takto dole, doporučila bych podlahové topení. Já budu dávat vinyl, ale my jsme ve třetím patře ;)

podaji
Kecalka 266 příspěvků 14 inzerátů 01.03.18 08:44

Přesně, nejideálnější varianta jsou dlaždičky a podlahové topení. není to zas tak finančně náročné. topení může být je v pochozí zoně. anebo to udělat jako my ve starém bytě. stavíme dům ale zatím bydlíme v přízemním bytě, pod námi vlhké sklepy. vyřešili jsme to tak, že jsme dali na původní podlahu dřevotřískové desky (jsou za pár korun v každém hobby marketu) a na to silnější marmoleum (nebo lino). a je to v pohodě. chodím bosa i teď v zimě a to topíme tak na 22 st.

Kristanka
Závislačka 3594 příspěvků 01.03.18 08:51

Dlazdice jsou tvrde pri padech, asi bych dala podlahove topeni s marmoleem.nebo levnejsi variantu vinyl.

Heivka
Závislačka 2720 příspěvků 01.03.18 08:52

My máme silné PVC, přijde mi to jako jedna z nejlepších variant, dlažba je studená a háklivá na nárazy (tchyně žije už 6 let s prasklou dlaždicí po pádu hrnce, nemá náhradní kus, teď jí to budou předělávat a dostane PVC). Já třeba podlahové topení nesnesu, kamarádka má takhle vytápěný celý barák a i když topí na 22 stupňů je mi u ní hrozně horko a dělá se mi tam špatně, tuhle jsem u ní byla, topení bylo vypnuté a zatopila v krbovkách dřevem a za celou návštěvu se mi tam zle neudělalo a to tam bylo přetopeno na nějakých 28 (dřevo nemá termostat).

Kristyna.Vechtova
Kelišová 5074 příspěvků 01.03.18 09:01

Máme v celém bytě kromě WC a koupelny plovoucí podlahu a mě vyhovuje :) Manželova teta ji mají v kuchyni též jen pod ní mají v domě podlahové topení a je to bájo :)

Luciiiš83
Závislačka 4773 příspěvků 2 inzeráty 01.03.18 09:12

My čekáme… A budeme mít všude dlažbu s podlahovým topením. Přes léto hodíme běhoun.

Uživatel je onlineSany80s
Kelišová 5864 příspěvků 01.03.18 09:19

Máme marmoleum s ochranou vrstvou, aby bylo odolné.
Ještě jsme uvažovali o leštěném betonu, ale kvůli chladu jsme to zavrhli, třebaže v zimě by se to dalo řešit podlahovým vytápěním. Říct, že se dobře uklízí dlaždice, může snad říct jen chlap.
Nemáme je ani za linkou, barák je uklizený za pár hodin, ale kdyby měla chudák paní drhnout spáry i na podlahách a za linkou, tak je tam o dvě hodiny déle.

Uživatel je onlineLidym
Ukecaná baba ;) 2103 příspěvků 34 inzerátů 01.03.18 09:39

Bydlím v podsklepeném RD, v kuchyni máme palubky a na nich PVC. Do budoucna plánuji vinyl.Ale i tam mi to přijde chladné. V obýváku máme parkety, na nich koberec to je teprve ono!

Nairol
Echt Kelišová 8686 příspěvků 01.03.18 09:41

Drevenou

Lucius08
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 01.03.18 10:07

Za mě kvalitni vynil. Plovoucí podlahu určitě ne. Do kachliček bych taky nešla, jsou studené a navíc jak ti na to něco spadne těžšího, tak tam většinou zůstává důlek nebo kousek kachličky odletí a hlavně na tmavších to jde vidět.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama