Kuchynský dřez

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veruuuuu
Stálice 66 příspěvků 26.02.18 10:08
kuchynský dřez

Dobrý den, jdu na radu…na zkušenosti…už asi 14 dní vybírám dřez do kuchyně…a ted…nerez v žádném případě, chtěla bych granit a nebo keramický dřez…keramické dřezy stojí raketu a to se mi dávat nechce…ale jsou bezúdržbový…takže jedine granit. Granit by se mi hodil bud černý nebo bílý…na černém budou mapy od tvrdé vody, bílý bude čase flekatý po barevných tekutinách a jídle atd. No a ted který…co je menší zlo???A jakou značku mi doporučíte???Frank nebo Schock?

Reakce:
Paní Kropenatá
Stálice 69 příspěvků 26.02.18 10:12

Máme světlý a je fajn :-)

veruuuuu
Stálice 66 příspěvků 26.02.18 10:13

A jak dlouho ho máte??

-Sára
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 26.02.18 10:13

Mám černý granit a tvrdou vodu a v pohodě. mam myčku takže nadobi do dřezu neskladam.

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 26.02.18 10:27

Mam černý uz asi 5 let. Jednou za cas poliju připravkem na vodní kaz a je pořád good :palec: a u nas je hodně tvrdá voda :zed:

Uživatel je onlineivik21
Generální žvanilka 20421 příspěvků 26.02.18 10:29
@veruuuuu píše:
Dobrý den, jdu na radu…na zkušenosti…už asi 14 dní vybírám dřez do kuchyně…a ted…nerez v žádném případě, chtěla bych granit a nebo keramický dřez…keramické dřezy stojí raketu a to se mi dávat nechce…ale jsou bezúdržbový…takže jedine granit. Granit by se mi hodil bud černý nebo bílý…na černém budou mapy od tvrdé vody, bílý bude čase flekatý po barevných tekutinách a jídle atd. No a ted který…co je menší zlo???A jakou značku mi doporučíte???Frank nebo Schock?

Máme bílý dva roky a spokojenost!!!

Premek_Orac
Závislačka 4493 příspěvků 26.02.18 13:37

@veruuuuu Dva poznatky z mé kuchyně:

1. (na to se neptáš, ale fakt doporučuji) místo kuchyňské desky dát kámen či umělý kámen
  2. tmavý granit. Na světlém p čase něco vidět je, na tmavém naprosto minimálně.
Uživatel je onlineivik21
Generální žvanilka 20421 příspěvků 26.02.18 14:38
@Premek_Orac píše:
@veruuuuu Dva poznatky z mé kuchyně:
  1. (na to se neptáš, ale fakt doporučuji) místo kuchyňské desky dát kámen či umělý kámen
  2. tmavý granit. Na světlém p čase něco vidět je, na tmavém naprosto minimálně.

A když ten tmavý barevně nezapadá do konceptu kuchyně? ;)

marie1954
Kecalka 109 příspěvků 26.02.18 15:42

Mám též černý granit, občas přetřu octem, když se mi zdá, že je na něm vodní kámen.

Premek_Orac
Závislačka 4493 příspěvků 27.02.18 10:48

@ivik21 Noooo, tak to je problém :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >