Kuchynský dřez

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veruuuuu
Stálice 57 příspěvků 26.02.18 10:08
kuchynský dřez

Dobrý den, jdu na radu…na zkušenosti…už asi 14 dní vybírám dřez do kuchyně…a ted…nerez v žádném případě, chtěla bych granit a nebo keramický dřez…keramické dřezy stojí raketu a to se mi dávat nechce…ale jsou bezúdržbový…takže jedine granit. Granit by se mi hodil bud černý nebo bílý…na černém budou mapy od tvrdé vody, bílý bude čase flekatý po barevných tekutinách a jídle atd. No a ted který…co je menší zlo???A jakou značku mi doporučíte???Frank nebo Schock?

Reklama

Reakce:

Paní Kropenatá
Povídálka 33 příspěvků 26.02.18 10:12

Máme světlý a je fajn :-)

veruuuuu
Stálice 57 příspěvků 26.02.18 10:13

A jak dlouho ho máte??

-Sára
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 26.02.18 10:13

Mám černý granit a tvrdou vodu a v pohodě. mam myčku takže nadobi do dřezu neskladam.

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 26.02.18 10:27

Mam černý uz asi 5 let. Jednou za cas poliju připravkem na vodní kaz a je pořád good :palec: a u nas je hodně tvrdá voda :zed:

ivik21
Neúnavná pisatelka 19533 příspěvků 26.02.18 10:29
@veruuuuu píše:
Dobrý den, jdu na radu…na zkušenosti…už asi 14 dní vybírám dřez do kuchyně…a ted…nerez v žádném případě, chtěla bych granit a nebo keramický dřez…keramické dřezy stojí raketu a to se mi dávat nechce…ale jsou bezúdržbový…takže jedine granit. Granit by se mi hodil bud černý nebo bílý…na černém budou mapy od tvrdé vody, bílý bude čase flekatý po barevných tekutinách a jídle atd. No a ted který…co je menší zlo???A jakou značku mi doporučíte???Frank nebo Schock?

Máme bílý dva roky a spokojenost!!!

Kejra_Ja
Povídálka 18 příspěvků 26.02.18 11:27

Být Tebou, šla bych do světlého. Ten můžeš krásně vybublat perkarbonátem a nemusíš se bát o barvu. Perkarbonát Ti rovnou odstraní i plísně v odpadu a odpad pročistí, až dřez vypustíš ;-) Je to s ním téměř bez práce ;-)

Premek_Orac
Závislačka 3983 příspěvků 26.02.18 13:37

@veruuuuu Dva poznatky z mé kuchyně:

1. (na to se neptáš, ale fakt doporučuji) místo kuchyňské desky dát kámen či umělý kámen
  2. tmavý granit. Na světlém p čase něco vidět je, na tmavém naprosto minimálně.

ivik21
Neúnavná pisatelka 19533 příspěvků 26.02.18 14:38
@Premek_Orac píše:
@veruuuuu Dva poznatky z mé kuchyně:
  1. (na to se neptáš, ale fakt doporučuji) místo kuchyňské desky dát kámen či umělý kámen
  2. tmavý granit. Na světlém p čase něco vidět je, na tmavém naprosto minimálně.

A když ten tmavý barevně nezapadá do konceptu kuchyně? ;)

marie1954
Stálice 71 příspěvků 26.02.18 15:42

Mám též černý granit, občas přetřu octem, když se mi zdá, že je na něm vodní kámen.

Premek_Orac
Závislačka 3983 příspěvků 27.02.18 10:48

@ivik21 Noooo, tak to je problém :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama