Štěnice v pronajatém bytě

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenvy
Povídálka 48 příspěvků 24.02.18 14:08
Štěnice v pronajatém bytě

Zdravím, prosím mám dotaz na již „zkušené“ s tímto hnusem.. Štěnice. Rekonstruje se nám dům a tudíž jsme museli na přechodnou dobu ( 3 měsíce) jít do pronájmu. Tři dcery ( 17, 15, 2 ) já a manžel. Máme pronajatý být 3+1 Za hříšné peníze.. jsme tu již 2 měsíce. Poprvé byla dcera ( 2) poštípaná před 4 týdny když měla horečku a to ruce a nohy, pak asi 2 stipance před týdnem.. já a manžel jsme neměli stipanec nikdy.. pak měla dvakrát stipanec starší dcera.. také u nás v posteli. Dnes jsem chytla takoveho malého průhledneho broučka. Myslíte, že to jsou stanice? A myslíte, že pokud by byli v ložnici v posteli, že budou také jinde? Obývák, kuchyň, kanape, sedačka atd? Máme tu sebou jen nutné veci jako oblečení, peřiny, hračky, koberce atd.. jaké opatření provést aby jsme si je nedovezli domů??
Děkuji za reakce a rady

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13170 příspěvků 24.02.18 14:18

Můžu poradit jen k tomu opatření - nic si domů nebrat a vše vyhodit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 14:18

Manzel je mistr DDD, muzu mu to ukazat, ale chtelo by to fotku primo toho broucka. Muzou to byt i blechy.
Jestli jsou to stenice, tak ale potes prase - velic etezko se jich zbavuje a je to drahe. A pravdepodobnost ze si je prenesete je velmi vysoka. Pak jsou tady jeste mene ehm koser firmy, ktr vam byt vystrikaji zakazanymi latkami a tam ta ucinnost je uz lepsi, ale u malych deti.., nevim nevim, ty latky mohou velmi negativne ovlivnit zdravi

pannda
Kelišová 6400 příspěvků 29 inzerátů 24.02.18 14:22

Já bych to tipla na blechy…dle štípanců…

lenvy
Povídálka 48 příspěvků 24.02.18 14:26

Zase blechy bychom viděli ne? Měli je i na sobě. Blechy poznám.. A ten broucek stopro není blecha.. pak dodám fotku toho brouka..

lenvy
Povídálka 48 příspěvků 24.02.18 14:30
@Anonymní píše:
Manzel je mistr DDD, muzu mu to ukazat, ale chtelo by to fotku primo toho broucka. Muzou to byt i blechy.
Jestli jsou to stenice, tak ale potes prase - velic etezko se jich zbavuje a je to drahe. A pravdepodobnost ze si je prenesete je velmi vysoka. Pak jsou tady jeste mene ehm koser firmy, ktr vam byt vystrikaji zakazanymi latkami a tam ta ucinnost je uz lepsi, ale u malych deti.., nevim nevim, ty latky mohou velmi negativne ovlivnit zdravi

To by jste byla moc hodná. Dodám fotku až se malá probudí. Děkuji moc

lenvy
Povídálka 48 příspěvků 24.02.18 15:26
Foto

..

lenvy
Povídálka 48 příspěvků 24.02.18 15:29
@Anonymní píše:
Jestli jsou to stenice, tak ale potes prase - velic etezko se jich zbavuje a je to drahe. A pravdepodobnost ze si je prenesete je velmi vysoka. Pak jsou tady jeste mene ehm koser firmy, ktr vam byt vystrikaji zakazanymi latkami a tam ta ucinnost je uz lepsi, ale u malych deti.., nevim nevim, ty latky mohou velmi negativne ovlivnit zdravi

Fotku jsem vložila. Pokud si ji stáhnete, tak jde pak přiblížit. Nebo vám jí mohu poslat do mailu.

lenvy
Povídálka 48 příspěvků 24.02.18 15:45

Zvětšení

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 16:34

To nemusm manzelovi ani ukazovat, to poznam sama - blecha :)

Milis666
Kecalka 152 příspěvků 24.02.18 16:35

Tady je to docela hezky popsaný, ty jo jestli jsou to fakt štěnice, tak to bych se fakt bála, aby jste si je nedonesli domů. Je to asi pěknej prevít :cert:

http://www.servis3xd.cz/…stenice.html

Gabca11
Kecalka 299 příspěvků 24.02.18 16:49

To není blecha, ta nemá taková tykadla.

lenvy
Povídálka 48 příspěvků 24.02.18 16:53
@Anonymní píše:
To nemusm manzelovi ani ukazovat, to poznam sama - blecha :)

Tak blechy poznám. A navíc tohle vůbec neskáče. Jen leze. Myslela jsem, že to je mladá štěnice. Ty jsou takhle průhledné :?

Nell2
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 24.02.18 18:14

Nevím co to je, ale blecha určitě ne.

ebroker777
Povídálka 39 příspěvků 24.02.18 18:35
Štěnice domácí, autor fotky - volné dílo

Fotka - Štěnice domácí (ang. bed bug)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama