Zlomený klíč v zámku, jsem pitomá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 20.02.18 14:06
Zlomený klíč v zámku jsem pitomá

Holky, jsem neskutečná kráva a mám teda hodně blbou smůlu. Šla jsem dneska nakoupit, a chtěla jsem zamknout byt. Bohužel se mi stalo, že jsem si nevšimla, že klíč je nalomený, chtěla jsem zamknout a polovina klíče mi zůstala v zámku. Naštěstí jsem se ještě do bytu dostala ale ta polovina klíče nechce ven :( Byl tady správce, zkoušel to vyndat asi hodinu a nešlo to. Takže zámečníci a minimálně 3500 v pr. No co, za blbost holt se platí. Jenže já u sebe nemám hotovost, musím si jít vybrat ale spolubydlící bude doma až v půl šesté abych se do bytu dostala. Další problém, chtěla jsem zavolat zámečníky a totálně na šrot se mi vybila baterie v telefonu, tak musím čekat, než se nabije. Sakra nevím, jestli je tohle blbá smůla nebo já jsem takové blbé jelito. Tohle se snad může stát jen mě. Potřebuji uklidnit, protože bych skoro brečela :(. Proč se to muselo stát zrovna mě?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18410 příspěvků 20.02.18 14:09

Stávají se horší věci. Buď ráda, že jsi třeba nezůstala polonahá bez mobilu venku s klíčema uvnitř :mrgreen:

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 20.02.18 14:11

Jo, jsou horší věci ale mě tahle „sranda“ přijde dost draho. Prachy musím vzít z peněz co mi naši naspořili. Je mi dost zle.

terinka4444
Hvězda diskuse 64650 příspěvků 20.02.18 14:14

Prosím tě a nemáš někoho známého s vrtačkou? Se to prostě odvrtá, vyšroubuje, dá se tam nový zámek a je to za 300 hotové.

Premek_Orac
Závislačka 4050 příspěvků 20.02.18 14:14

@Cosmopolitan Odpověď na tvou závěrečnou otázku - protože je to lepší, než aby se to stalo někomu z nás :-)

To nic není, vybereš si to a to pokaká tě beránek a budeš mít zas jindy kliku.

terinka4444
Hvězda diskuse 64650 příspěvků 20.02.18 14:15

A vybitá baterie na telefonu, tak se to strčí na nabíječku a za 5 minut může telefonovat s telefonem na nabíječce. To snad ani není problém tohle, ne?

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 20.02.18 14:15

No, možná spolubydlící ale nevím, správce říkal, že to nepůjde, že to musí udělat zámečník.

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 20.02.18 14:16

No, není ale mě když se stane něco nečekaného, tak se dost hroutím. A tady se mi zdá, že se mi zvrtlo víc věcí najednou.

vertunka
Závislačka 4045 příspěvků 20.02.18 14:16

No tak s tim jsi toho stejne moc delat nemohla, kdyz byl klic nalomenej. A nestacilo by jen vymenit fabku? To by asi vyslo levneji ne?

Jinak abys vedela, ze nejsi jediny jelito na svete jo. Tak me vcera spadla do umyvadla nausnice za 2500,–. A kdyz ji chlap lovil, tak se nam totalne rozpadl odpad. Takze ho musime udelat komplet novej. :zed:

terinka4444
Hvězda diskuse 64650 příspěvků 20.02.18 14:17
@Cosmopolitan píše:
No, možná spolubydlící ale nevím, správce říkal, že to nepůjde, že to musí udělat zámečník.

prosím tě, vždyť ten zámek není zamčenej ne? Já si zámky u dveří měním sama. Jednou jsme zalomili klíč, manžel to odvrtal a bylo, totéž udělá zámečník.

Hannah345
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 20.02.18 14:17

Stane se, my si nedávno zabouchli klíče a ještě jsme je chytře nechali zevnitř v zámku. A byla neděle :mrgreen: Spolkli jsme hrdost, pomyslně jsme si nafackovali a zavolali si zámečníka :P

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 20.02.18 14:17

No kéž by, zatím jen smůla.

terinka4444
Hvězda diskuse 64650 příspěvků 20.02.18 14:17
@vertunka píše:
No tak s tim jsi toho stejne moc delat nemohla, kdyz byl klic nalomenej. A nestacilo by jen vymenit fabku? To by asi vyslo levneji ne?Jinak abys vedela, ze nejsi jediny jelito na svete jo. Tak me vcera spadla do umyvadla nausnice za 2500,–. A kdyz ji chlap lovil, tak se nam totalne rozpadl odpad. Takze ho musime udelat komplet novej. :zed:

a naušnici našel?

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 20.02.18 14:18
@Hannah345 píše:
Stane se, my si nedávno zabouchli klíče a ještě jsme je chytře nechali zevnitř v zámku. A byla neděle :mrgreen: Spolkli jsme hrdost, pomyslně jsme si nafackovali a zavolali si zámečníka :P

Jo ale já to mám rozbité. Ach jo, jsem pitomá :poblion:

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 20.02.18 14:18
@terinka4444 píše:
prosím tě, vždyť ten zámek není zamčenej ne? Já si zámky u dveří měním sama. Jednou jsme zalomili klíč, manžel to odvrtal a bylo, totéž udělá zámečník.

A kolik to tak od zámečníka stojí?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Prachařová schovává dceru, ale syna vystavuje a dělá si na něm reklamu

Nikdo nesmí vidět moje dítě! To je poslední dobou trend, kterým trpí některé... číst dále >

Nejlepší kámošky z paláce: Proč vznikly tyto dvojice a má Meghan výhodu? Vysvětlíme

Od dob královské svatby Meghan Markle a prince Harryho se ohledně královské... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama