Reklama

Náušnice spadla do odpadu, zrezne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 19.02.18 12:10
Naušnice spadla do odpadu, zrezne?

Spadla mi uplne nova nausnice do odpadu v koupelne. Ja krava jsem si ji nandavala nad umyvadlem :zed: a vyklouzla mi z ruky. Propadla odpadem. Chlap prijede az za 2 hodiny a pokusi se ji vyndat. Nausnice je ze stribra a zlata. Nezrezne, kdyz bude ty 2 hodiny ve vode??

Nausnice za 2 a pul tisice, nejradsi bych si nafackovala :zed:.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 19.02.18 12:11

Nezrezne

ka2ka
Extra třída :D 12801 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 12:12

Ne za dvě hodiny nezrezne

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 19.02.18 12:12

Jen ji pak vyčistí něco na stříbro nebo lesticim hadříkem. Těžko říci jakou má to stříbro úpravu, pokud je rhodiovane nemělo by se nic stát. Pokud není mohlo by černat ale i to se dá nechat vyleštit

stinga
Závislačka 3803 příspěvků 7 inzerátů 19.02.18 12:13

@vertunka zlato nemůže snad zreznout, stříbro tak brzy snad taky ne, ovšem jestli neodplavala :(

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 19.02.18 12:17

Hlavně nepouštěj vodu a nelij tam žádnou kyselinu ani nic s obsahem síry (S). A nezrezne - stříbro max lehce zčerná (pokryje se ochrannou vrstvou oxidovaného kovu). Vyčistíš to sodou a potravinářskou hliníkovou foulií.
Návod (mrkni na YouTube, budeš to mít názorně): horká voda, do ní kus hliníkové fólie, rozpustit soudu a namočit stříbrný šperk.
Ale do 24 h fakt zreznout nestihne. ;)

Heivka
Závislačka 3117 příspěvků 19.02.18 12:18

Nezrezne, táta takhle našel ségřinu stříbrnou náušnici po asi 5-6 letech v odpadu (myslela, že jí ztratila venku) a jen jí ve zlatnictví vyčistili (musel se vyndat kámen a vyčistit lůžko). Teď je nosím já a pohoda.

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 19.02.18 12:19
@stinga píše:
@vertunka zlato nemůže snad zreznout, stříbro tak brzy snad taky ne, ovšem jestli neodplavala :(

No ja pevne verim, ze zustala v tom prvnim koleni odpadu. Jestli ne, tak me chlap asi sezere i s botama. :,( :,( Jsou uplne novy, byl to darek od nej za druhou dcerku. Ja se fakt zblaznim :,( :,(

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 19.02.18 12:23

Pokud to není nějaká úplně lehká a mrňavá, tak pravděpodobně zůstala v koleni. Hlavně nepouštějte vodu - i když i to některé věci přežily, co se tam jen najde vždy při čištění víček od zubní pasty…

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 19.02.18 12:24

@vertunka klid, je to jen náušnice. Jestli propadla, tak uz s tím stejne nic neudelas. Prinejhorsim necháš dodělat druhou do paru

Jana1958
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 19.02.18 12:56

Mne sa to tiež stalo a takisto muž nebol doma. Nehneval sa vôbec a náušnicu našiel.
Držím palce, daj nám potom vedieť :hug:

bublinek
Kelišová 5025 příspěvků 19.02.18 13:12
@vertunka píše:
No ja pevne verim, ze zustala v tom prvnim koleni odpadu. Jestli ne, tak me chlap asi sezere i s botama. :,( :,( Jsou uplne novy, byl to darek od nej za druhou dcerku. Ja se fakt zblaznim :,( :,(

tak to rozšroubuj sama, ne? Já tak už taky tahala věci z odpadu.
Pod odpad kybl a po odšroubování zkus vylít obsah a jestli tam náušnice je, vylovíš si ji sama

vjerunqa
Závislačka 3053 příspěvků 19.02.18 13:37

@vertunka Nezrezne. Stalo se mi to mnohokrát :)

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 19.02.18 13:47
@bublinek píše:
tak to rozšroubuj sama, ne? Já tak už taky tahala věci z odpadu.
Pod odpad kybl a po odšroubování zkus vylít obsah a jestli tam náušnice je, vylovíš si ji sama

No tak do toho se teda poustet nebudu. V zivote jsem to nedelala a ani nevidela nekoho delat. Jeste bych neco podelala. Radsi pockam na chlapa.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 19.02.18 13:50

Určitě nezrezne ale otázka je zda jí vůbec vyndá :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >