Jak vyčistit granitový dřez

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimoušel
Kecalka 282 příspěvků 205 inzerátů 16.02.18 10:09
Jak vyčistit granitový dřez

Holky, poradíte někdo jak vyčistit granitový dřez, podotýkám černý. Díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

markyj
Závislačka 3993 příspěvků 16.02.18 10:12

@mimoušel já to občas vezmu smíchaným práškem do pečiva a octem. Mám tedy dřez světle šedý :think:

acimedaca
Nadpozemská drbna 25489 příspěvků 16.02.18 10:18

Já jsem tuhle nemohla vyčistit tmavě šedý, tak jsem ho polila domestosem - a hle, najednou by čisťoučký

markyj
Závislačka 3993 příspěvků 16.02.18 10:20

@acimedaca normálním domestosem do WC jo? Tak to musím zkusit :palec:

acimedaca
Nadpozemská drbna 25489 příspěvků 16.02.18 10:26
@markyj píše:
@acimedaca normálním domestosem do WC jo? Tak to musím zkusit :palec:

ano, měla jsem ho od čaje a kafe, zahnědlý a nemohla jsem to mechanicky dostat pryč. Když jsme čistila odpad a trochu domestosu mi káplo mimo, tak jsem koukala, jak je to čisťoučké, tak jsem to prostě riskla - asi to tomu moc nesvědčí, ale tak jednou za čas se to snad snese

Janli
Kelišová 5019 příspěvků 16.02.18 10:26

Já na to používám bílý WC bref chlorine. Ten vyčistí všechno. Mám bílý dřez a nepoužívat WC čističe, tak už je v kontejneru.

verrys
Ukecaná baba ;) 1559 příspěvků 16.02.18 10:30

@Janli ja mam doma taky bily a pouzivam klasicke Savo…drez potom zari jak kdyby byl uplne novy :potlesk:

Janli
Kelišová 5019 příspěvků 16.02.18 10:38

@verrys To používám taky, když nemůžu ten Chlorin sehnat, moc ho v drogeriích nemívají. Ale tenhle konkrétní WCčistič je ještě vyšší level. Oceňuju to, že mi zrovna vydezinfikuje i výpusť. Ale ve stavu nouze je to savo taky super :palec:

iwa83
Kelišová 5893 příspěvků 16.02.18 10:40

A jak dlouho to vydrží čisté po téhle chemické kůre? Já mám vanilkový a je to děs. Podruhé bych do toho nešla. Jediné štěstí, že byl ke kuchyni grátis, jinak bych si tloukla hlavu ještě víc. Zlatý nerez. Síce není tak hezký, ale na údržbu určitě lepší.

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 16.02.18 10:56

Ty joo holky, jeste ze jsem narazila na tuhle diskuzi. Hned zitra zkusim sehnat ten Bref :palec:

Janli
Kelišová 5019 příspěvků 16.02.18 10:57

@iwa83 tak hodně záleží na tom, co tam vylíváš. Káva, čaj apod ho zabarví rychle. Já to čistím asi jednou týdně. WC čističem je to za pár vteřin, když ho nemám napustím tam vodu, naleju savo a nechám hoďku působit. Taky jsem se s tím pěkně natrápía než jsem tam ze zoufalství frkla ten čistič a pak se nestačila divit :D

markyj
Závislačka 3993 příspěvků 16.02.18 10:59

@Janli zoufalé ženy dělají zoufalé činy a občas z toho vznikne něco dobrého :lol: :lol:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47284 příspěvků 16.02.18 10:59
@iwa83 píše:
A jak dlouho to vydrží čisté po téhle chemické kůre? Já mám vanilkový a je to děs. Podruhé bych do toho nešla. Jediné štěstí, že byl ke kuchyni grátis, jinak bych si tloukla hlavu ještě víc. Zlatý nerez. Síce není tak hezký, ale na údržbu určitě lepší.

Piskovy naprosta pohoda. Mam kyselinu citronovou, trvale naredenou ve flasce, staci nastrikat a do peti minut mas novej drez.

acimedaca
Nadpozemská drbna 25489 příspěvků 16.02.18 11:12
@iwa83 píše:
A jak dlouho to vydrží čisté po téhle chemické kůre? Já mám vanilkový a je to děs. Podruhé bych do toho nešla. Jediné štěstí, že byl ke kuchyni grátis, jinak bych si tloukla hlavu ještě víc. Zlatý nerez. Síce není tak hezký, ale na údržbu určitě lepší.

to já husa jsem vyměnila nerezový za granit, že to bude lepší - mám totiž tvrdou vodu a děsně i vadilo, ajk je ten nerez pořád „upatlaný“ - dneska už bych do toho taky nešla :zed:

Janli
Kelišová 5019 příspěvků 16.02.18 11:13

Tohle je naprostá jednička na všechno. I rezavej záchod je po pár minutách jak novej :palec:. Mají ho většinou v technických drogeriích, já ho objednávám přes net.
@Lama Lama to zkusím taky :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama