Jaký máte názor na Kaufland?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

XmTA
Nováček 5 příspěvků 13.02.18 17:29
Jaký máte názor na Kaufland?

Jaký máte názor na Kaufland? Ať už jako zaměstnanec nebo jako zákazník? Jak se vám líbí fronty na pokladnác, bordel na prodejnách apod.? Kam ta firma asi spěje? Někdo kdo má pro nás zákazníky více informací? A ne, nejsem zaměstnanec Kauflandu :D :D :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 65797 příspěvků 13.02.18 17:31

U nás v Kauflandu není bordel a nejsou fronty u pokladen nijak extrémně veliké, pokladny jedou vždycky téměř všechny a jako zákazníkovi se mi tam fakt nic hrozného neděje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 17:31

Asi jak kde, tady u nas v poradku. Muzete tam nastoupit jako zamestanec a pak i klidne zmenit svet. Vse je prece o lidech! :?

divine woman
Echt Kelišová 7678 příspěvků 13.02.18 17:33

V Kauflandu mají nejlepší ovoce a zeleninu, ale nejezdím tam moc často, protože mě nebaví davy lidí a úzké uličky. :cert: A systém pokladen, to vymyslel nějaký slabomyslný :cert: :cert: jinak bych jezdila pravidelně.

iwa83
Kelišová 5873 příspěvků 13.02.18 17:33

My jsme tam radi nakupovali, ale je to cim dal, tim horsi. Zelenina bidna, ovoce taky. Fronty… Nevim, zaci nas to stvat. Ale clovek si nevybere… Tesco tady nic moc, v Lidlu nikdy nesezenu vsechno. Penny me nekolikrat zklamal takze uz daaavno jsem tam nebyla. Sice kramu dost, ale vsude je neco co me stve…

iwa83
Kelišová 5873 příspěvků 13.02.18 17:35

@divine woman tak u nas ovoce a zelenina hruza. A je jedno v kterou denni hodinu tam clovek jde. Ulicky u nas dobry, pokladen dost, jen je to prd platne kdyz jsou v provotu 3

Aspera
Generální žvanilka 20039 příspěvků 1 inzerát 13.02.18 17:35

U nás taky nemám s kauflandem problém. Máme tu ještě Albert, Penny a Lidl a nejradši chodíme do kaufu. Bordel tam není, personál normální, když se třeba pomůže, pult OK. U pokladny mimo vánoce atd taky pohoda, tak jeden dva lidi před náma a to ještě nemáme samoobslužný pokladny. Albert je na tom daleko hůř. V druhém městě kam jezdíme nakupovat to samé, taky kaufland bez problémů.

Malaga
Generální žvanilka 23723 příspěvků 13.02.18 17:37

Dobrá zelenina, jinak se mi ten obchod moc nezamlouvá…

terinka4444
Hvězda diskuse 65797 příspěvků 13.02.18 17:37

U nás hrůza Albert a Tesco taky nic moc. Nejraději mám tedy Globus, ale do Kauflandu jezdím 1× za 14 dnů určitě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 17:40

Jsem zaměstnanec…

Ano šlo to dolů od doby, co jsem nastoupila..změnilo se nejvyšší vedení, pomalu se překlápí celý systém na systém Lidlu (dceřiná společnost kauflandu)…

Sráží se hodiny na minimum, šetří se…zrušili se brigádníci…úsekáři sedí na kasách, pak je na prodejně binec.

Někdy to jde, jindy je to horší…
Přes to, tu práci mám ráda

Emimin7
Kelišová 7214 příspěvků 13.02.18 17:40

Kaufland je muj druhy domov. Prvni je Lidl. V Kauflandu jsem vetsinou kazdy den a se vsim spokojen. :srdce:

Aspera
Generální žvanilka 20039 příspěvků 1 inzerát 13.02.18 17:41

Ovoce a zeleninu máme taky dobrou, salámy taky dobrý, maso kupuju u řezníka, ale taky jsme občas koupili a dobrý.

Božislava
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 13.02.18 17:43

Já chodím nejraději do Pramenu. Kaufland to je prostě takovej průměr. Neurazí, ale ani nenadchne. :mavam:

Cappuccetto
Povídálka 33 příspěvků 13.02.18 17:43

Už tam nejezdíme, představa, že jdu pro běžný nákup a minimálně 20 minut strávím u pokladny mě děsí. Jednou byla fronta přes půl obchodu, to teda byla síla. Uličky, že se tam nedá pořádně projet s košíkem, natož ho někde na chvíli nechat. U nás je Kaufland ještě do U, takže když chcete malý košík který je u pokladen (nikdo se neobtěžuje je dát ke vchodu) tak musíte projít celý kaufl a pak se zase vracet. No hrůza prostě. Radši dám o pár korun víc, než dráždit svoje nervy

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 17:47
@XmTA píše:
Jaký máte názor na Kaufland? Ať už jako zaměstnanec nebo jako zákazník? Jak se vám líbí fronty na pokladnác, bordel na prodejnách apod.? Kam ta firma asi spěje? Někdo kdo má pro nás zákazníky více informací? A ne, nejsem zaměstnanec Kauflandu :D :D :D

Já chodím nakupovat pouze do Kauflandu.. a jsem tam nejvíce spokojená! Naopak : jsem vytočená z Alberta.. odtamtud odcházím vždy vytočená jak červ z jablka..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama