Jak prát běhoun na stůl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radka101
Kelišová 5703 příspěvků 24 inzerátů 12.02.18 10:02
Jak prát běhoun na stůl?

Dobrý den maminky, chtěla jsem se zeptat, jak perete běhouny určené ke stolování. Mám jich několik a při prani ( v pračce) se vždy tak zpřekládá, že ty sklady již nejdou rozžehlit. Koupila jsem si další a chtěla bych tomu při dalším praní zabránit. Máte nějaké dobré tipy, kromě praní v ruce?

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19086 příspěvků 12.02.18 10:06

Neždímat tolik?

-Sára
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 12.02.18 10:22

Já to peru na krátký program a zdimam na 400 otáček. pak žehlim parní zehlickou a sklady nemám nikde.

lucynka25
Kelišová 7426 příspěvků 2 inzeráty 13.02.18 13:35

@radka101 peru na normální program, ale ždímám na nejmíň a pak ještě žehlim a v pohodě :palec:

radka101
Kelišová 5703 příspěvků 24 inzerátů 13.02.18 13:40

Děkuji za příspěvky, zkusím ždímat šetrneji, snad je to tím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >