Jak prát běhoun na stůl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
radka101
Kelišová 5707 příspěvků 12 inzerátů 12.02.18 10:02
Jak prát běhoun na stůl?

Dobrý den maminky, chtěla jsem se zeptat, jak perete běhouny určené ke stolování. Mám jich několik a při prani ( v pračce) se vždy tak zpřekládá, že ty sklady již nejdou rozžehlit. Koupila jsem si další a chtěla bych tomu při dalším praní zabránit. Máte nějaké dobré tipy, kromě praní v ruce?

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19712 příspěvků 12.02.18 10:06

Neždímat tolik?

-Sára
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 12.02.18 10:22

Já to peru na krátký program a zdimam na 400 otáček. pak žehlim parní zehlickou a sklady nemám nikde.

lucynka25
Echt Kelišová 8322 příspěvků 13.02.18 13:35

@radka101 peru na normální program, ale ždímám na nejmíň a pak ještě žehlim a v pohodě :palec:

radka101
Kelišová 5707 příspěvků 12 inzerátů 13.02.18 13:40

Děkuji za příspěvky, zkusím ždímat šetrneji, snad je to tím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >