Reklama

Domácnost a vztahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Krystof224
Nováček 7 příspěvků 08.02.18 07:30
Domácnost a vztahy

Ahoj všichni, mám takový problém se kterým bych potřeboval poradit. Bydlím s přítelkyní a její sestrou v jejich domě a jejich matka tam bydlí taky. Obě chodí do školy. Ze začátku to bylo všechno v pohodě. Nakupovali jsme oba, inkaso jsme platili na půl atd. Pak si našla přítele a od ty doby přijede pětkrát do měsíce a jediný co kupuje je maso. Nevadilo mi ze nakupuju víc nebo tak. Ale poslední dobou začala furt pindat že všechno kupuje ona a já nekupuju nic. Ze začátku jsem to neřešil, je taková od huby ale teď už toho mám dost. Mám se odstěhovat nebo nakupovat jenom pro sebe a ať se stará sama. Ale zase nechci kdybych se odstěhoval v tom holky nechat když přijede pětkrát do měsíce. Děkuji za rady

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 08.02.18 07:39
@Krystof224 píše:
Ahoj všichni, mám takový problém se kterým bych potřeboval poradit. Bydlím s přítelkyní a její sestrou v jejich domě a jejich matka tam bydlí taky. Obě chodí do školy. Ze začátku to bylo všechno v pohodě. Nakupovali jsme oba, inkaso jsme platili na půl atd. Pak si našla přítele a od ty doby přijede pětkrát do měsíce a jediný co kupuje je maso. Nevadilo mi ze nakupuju víc nebo tak. Ale poslední dobou začala furt pindat že všechno kupuje onaa já nekupuju nic. Ze začátku jsem to neřešil, je taková od huby ale teď už toho mám dost. Mám se odstěhovat nebo nakupovat jenom pro sebe a ať se stará sama. Ale zase nechci kdybych se odstěhoval v tom holky nechat když přijede pětkrát do měsíce. Děkuji za rady

Ta ona je matka tvojí přítelkyně? Proč bys měl nakupovat jídlo ještě někomu jinému než sobě a případně přítelkyni? Nějak tomu nerozumím

Krystof224
Nováček 7 příspěvků 08.02.18 07:44

@Paola21 je to taková společná domácnost, vaří se dohromady atd.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 08.02.18 07:46
@Krystof224 píše:
@Paola21 je to taková společná domácnost, vaří se dohromady atd.

A tobě to vyhovuje? Já kdybych s někým takhle chodila, tak by se mi nechtělo dávat peníze i do jeho sourozence a rodiče (samozřejmě část výdajů za domácnost je fér, abys platil..)..neměli byste lepší, kdybyste se s přítelkyní odstěhovali? Ta jen chodí do školy nebo má i příjem?

beruska9
Extra třída :D 10629 příspěvků 08.02.18 07:53

Takze ty ted zivis pritelkyni a jeji sestru, ktere jeste chodi do skoly, zatim co jejich matka se dostavi cca 1×tydne, koupi maso a zase vypadne? Jako chtit po tobe, abys ji zivil i druhou dceru je trochu mimo, ale nevim, plati aspon neco na dum? Nema pocit, ze tam bydlis „zadarmo,“ takze muzes prispivat tou stravou? Asi bych si s ni sedla a vyjasnila pravidla.

Krystof224
Nováček 7 příspěvků 08.02.18 07:59

Chodí do školy, příjem nemá. Na domácnost inkaso a tak se platí na půl.

Tichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 08.02.18 08:04

Kolik vám je? Neuvazovali jste o menším společném pronajmu? Přítelkyně muze na brigádu i pri studiu. Ono to společné bydlení funguje málokdy

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 08.02.18 08:04
@Krystof224 píše:
Chodí do školy, příjem nemá. Na domácnost inkaso a tak se platí na půl.

A na jakou školu chodí? Předpokládám, že už na VŠ? Ty by ses odstěhoval kam, když píšeš
Mám se odstěhovatnebo nakupovat jenom pro sebe…“?

Krystof224
Nováček 7 příspěvků 08.02.18 08:07

Teď bude končit učňak a půjde na nástavbu nejspíš. O tom pronájmu jsem přemýšlel.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27283 příspěvků 9 inzerátů 08.02.18 08:17

Trochu se v tom ztrácím… kolik je vám let? Ta sestra od tvé přítelkyně je nezletilá? Nebo už dospělá? Chápu to tak, že v domě bydlí matka s dcerami a ty ses k nim nastěhoval? A ty taky studuješ nebo už pracuješ? Tu sestru má v péči matka nebo tvá přítelkyně? A sestra přítelkyně se živí už sama nebo jak to je?

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 08.02.18 08:17
@Krystof224 píše:
Teď bude končit učňak a půjde na nástavbu nejspíš.O tom pronájmu jsem přemýšlel.

Vzhůru do toho

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 08.02.18 08:21
@Krystof224 píše:
Ahoj všichni, mám takový problém se kterým bych potřeboval poradit. Bydlím s přítelkyní a její sestrou v jejich domě a jejich matka tam bydlí taky. Obě chodí do školy. Ze začátku to bylo všechno v pohodě. Nakupovali jsme oba, inkaso jsme platili na půl atd. Pak si našla přítele a od ty doby přijede pětkrát do měsíce a jediný co kupuje je maso. Nevadilo mi ze nakupuju víc nebo tak. Ale poslední dobou začala furt pindat že všechno kupuje ona a já nekupuju nic. Ze začátku jsem to neřešil, je taková od huby ale teď už toho mám dost. Mám se odstěhovat nebo nakupovat jenom pro sebe a ať se stará sama. Ale zase nechci kdybych se odstěhoval v tom holky nechat když přijede pětkrát do měsíce. Děkuji za rady

rozepiš, jak to teda je konkrétně pořádně. kdo platí inkaso, kdo platí potraviny pro koho, co platí třeba ta matka holek, kdo všechno je bez příjmu. máte dohromady společnou kuchyň, i s matkou přítelkyně?

Krystof224
Nováček 7 příspěvků 08.02.18 08:24

@Regina Hero mě je 21 a chodím do práce a holkám 18 jsou dvojčata. Obě chodí do školy. Ano já se tam nastěhoval.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27283 příspěvků 9 inzerátů 08.02.18 08:26
@Krystof224 píše:
@Regina Hero mě je 21 a chodím do práce a holkám 18 jsou dvojčata. Obě chodí do školy. Ano já se tam nastěhoval.

a matka jim nic nehradí, nic neplatí, jen to maso? Kde berou peníze na věci do školy, na oblečení a podobně?

Krystof224
Nováček 7 příspěvků 08.02.18 08:28

Máme společnou kuchyň, inkaso a tak platíme na půl s jejich matkou. Jídlo se nakupovalo vždy pro všechny nijak jsme to nedělili.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >